26. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  19.04.2024 ob 17.00  | Prenos: Sportklub 1

Beltinci Klima Tratnjek

0 : 1

Krka


Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Pirman Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Žalik Danijel
Št. gledalcev: 500
Beltinci Klima Tratnjek
12 Stefan Moćić V
4 Ivan Težački
7 Maksimiljan Zorman
10 Luka Pihler K
18 Vito Štrakl
23 Luka Sočič
29 Jan Bruno Kralj
44 Jakov Katuša
47 Alan Kaučič
77 Žan Črnko
88 Marin Rantaša


Rezervni igralci
1 Domen Zver V
6 Nenad Ignjič
8 Patrik Jug
9 Adis Emruli
19 Denis Leban
31 Henrik Nerguti
66 Blaž Baligač
79 Gašper Černe
99 Tian Kosi

Krka
54 Luka Čadež V
3 Karlo Lalić
4 Andraž Lipec K
11 Mark Gliha
12 Lan Milanović
17 Ismir Nadarević
24 Matija Carl
28 Kristijan Blaževski
44 Tilen Kovačič
55 Janko Ivetić
77 Amir Dervišević


Rezervni igralci
31 Dejan Panić V
7 Domen Žur
14 Jakob Barborič
19 Renato Simić
20 Ricard Fernandez Betriu
23 Abdoulaye Toure
27 Filip Nikola Ostojič

Trener
Damjan Gajser

Trener
Adnan Zildžović

Sodnik
Božo Kondić

Zadetki
Ismir Nadarević 0 : 1 17'

Dogodki
Menjava Simić /  Ivetić 34'
Menjava Nerguti /  Rantaša 46'
Menjava Černe /  Katuša 46'
Menjava Žur /  Kovačič 58'
Menjava Ignjič /  Črnko 65'
Luka Pihler 65'
Matija Carl 76'
Menjava Kosi /  Zorman 80'
Menjava Ostojič /  Nadarević 85'

26. krog
TKK Tolmin 1 : 1 Dravinja
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 1 Krka
Triglav Kranj 1 : 1 Rudar Velenje
Vitanest Bilje  :  Nafta 1903
Fužinar SIJ Ravne Systems  :  Gorica
Brinje Grosuplje  :  Jadran Dekani
Tabor Sežana  :  Kety Emmi&Impol Bistrica
Primorje eMundia  :  Ilirija 1911

LESTVICA
1 Nafta 1903 25 51
2 Beltinci Klima Tratnjek 26 50
3 Gorica 25 48
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 26 45
6 Brinje Grosuplje 25 42
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 26 32
9 Vitanest Bilje 25 29
10 Dravinja 26 29
11 Jadran Dekani 25 29
12 TKK Tolmin 26 28
13 Krka 26 26
14 Fužinar SIJ Ravne Systems 25 24
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 13
3. Ricard Fernandez Betriu 12
4. Ismir Nadarević 11
5. Tihomir Maksimović 10
Adriano Bloudek 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Marko Brkić 7
Franci Perko 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7
18. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6

DELI NA