25. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica |  13.04.2024 ob 15.30  | Prenos: Stream nzs.si

Kety Emmi&Impol Bistrica

1 : 1

Primorje eMundia


Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč)
Delegat: Setnikar Gojko
Št. gledalcev: 300
Kety Emmi&Impol Bistrica
1 Marko Deronja V
3 Domen Zajšek
5 Rok Rozman
6 Matevž Križnik
7 Tomi Gobec
8 Nenad Adžibaba
10 Jaša Martinčič K
15 Olamide Majid Ibrahim
20 Marcos Tavares
47 Enej Kapun
55 Ante Kuliš


Rezervni igralci
12 Primož Fridrih V
2 Niko Drevenšek
11 Andraž Borovnik
16 Aleks Korošec
18 Domen Justinek
19 Nikola Daniel Jadric
23 Brin Horvat
24 Aljaž Gril
27 Maj Lorbek

Primorje eMundia
22 Tony Macan V
3 Maj Fogec
7 Edvin Suljanović
8 Tarik Čandić
9 Mark Gulič
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
15 Haris Dedić K
16 David Stanojević
18 Goncalo Alexandre Domingues Agrelos
21 Nik Jermol


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
5 Manuel Linussi
6 Damir Zukić
11 Vuk Vuković
14 Nikola Grujić
17 Alexander Stožinič
19 Gregor Cigoj
24 Dušan Ignjatović
26 Domagoj Babin

Trener
Goran Stanković

Trener
Milan Anđelković

Sodnik
Damjan Novarlić

Zadetki
Tomi Gobec 1 : 0 39'
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 1 : 1 54'

Dogodki
Menjava Zukić /  Stanojević 46'
Menjava Justinek /  Gobec 59'
Menjava Horvat /  Tavares 59'
Nenad Adžibaba 63'
Menjava Borovnik /  Kapun 66'
Menjava Ignjatović  /  Gulič 66'
Maj Fogec 74'
Menjava Lorbek /  Križnik 84'
Menjava Gril /  Kuliš 84'
Menjava Babin /  Čandić 84'
Menjava Vuković /  Domingues Agrelos 86'

25. krog
Krka 0 : 5 Tabor Sežana
Rudar Velenje 1 : 2 Vitanest Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 1 Primorje eMundia
Ilirija 1911 3 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
Gorica 0 : 0 Triglav Kranj
Dravinja 0 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Jadran Dekani 0 : 0 TKK Tolmin
Nafta 1903 3 : 4 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Nafta 1903 25 51
2 Beltinci Klima Tratnjek 26 50
3 Gorica 25 48
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 26 45
6 Brinje Grosuplje 25 42
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 26 32
9 Vitanest Bilje 25 29
10 Dravinja 26 29
11 Jadran Dekani 25 29
12 TKK Tolmin 26 28
13 Krka 26 26
14 Fužinar SIJ Ravne Systems 25 24
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 13
3. Ricard Fernandez Betriu 12
4. Ismir Nadarević 11
5. Tihomir Maksimović 10
Adriano Bloudek 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Marko Brkić 7
Franci Perko 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7
18. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6

DELI NA