23. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica |  30.03.2024 ob 15.30  | Prenos: Stream nzs.si

Kety Emmi&Impol Bistrica

1 : 5

Gorica


Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Šašivarević Ermin (1. pomoč), Boškič Andrej (2. pomoč)
Delegat: Režonja Slavko
Št. gledalcev: 350
Kety Emmi&Impol Bistrica
1 Marko Deronja V
3 Domen Zajšek
5 Rok Rozman
6 Matevž Križnik
8 Nenad Adžibaba
9 Azer Kozić
10 Jaša Martinčič K
11 Andraž Borovnik
15 Olamide Majid Ibrahim
47 Enej Kapun
55 Ante Kuliš


Rezervni igralci
12 Nejc Punčec V
2 Aljaž Gril
7 Tomi Gobec
17 Žiga Pesjak
18 Domen Justinek
19 Nikola Daniel Jadric
20 Marcos Tavares
23 Brin Horvat
27 Maj Lorbek

Gorica
32 Dennis Zeriali V
7 Haris Kadrić
8 Darius Daniel Jalinous
10 Luka Baruca
11 Luka Marjanac
18 Amadej Marinič
19 Raymond Lakeen Inwen Langan Mungian
22 Dragan Brkić
24 Tilen Vendramin
25 Robert Ćosić
43 Darko Hrka K


Rezervni igralci
16 Alen Jurca V
9 Sebastian Lesjak
17 Ilan Libé Mohamed Kouassi
21 Lazar Sajčić
27 Maj Blažič
28 Kalani Carrilho Dos Santos Almeida
55 Denis Cerovec
90 Boris Krstić
99 Kristjan Laščak

Trener
Goran Stanković

Trener
Miran Srebrnič

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Haris Kadrić 0 : 1 30'
Luka Marjanac 0 : 2 41'
Nenad Adžibaba (11m) 1 : 2 44'
Luka Baruca 1 : 3 74'
Dragan Brkić (11m) 1 : 4 77'
Maj Blažič 1 : 5 90'

Dogodki
Menjava Gobec /  Martinčič 30'
Dennis Zeriali 43'
Menjava Justinek /  Kapun 46'
Darko Hrka 70'
Domen Zajšek 70'
Olamide Majid Ibrahim 73'
Menjava Pesjak /  Borovnik 75'
Menjava Horvat /  Kozić 75'
Menjava Lesjak /  Brkić 78'
Menjava Carrilho Dos Santos Almeida /  Kadrić 80'
Menjava Krstić /  Marjanac 80'
Menjava Kouassi /  Marinič 85'
Menjava Blažič /  Baruca 85'

23. krog
Ilirija 1911 1 : 2 Triglav Kranj
Jadran Dekani 0 : 1 Tabor Sežana
Rudar Velenje 3 : 1 TKK Tolmin
Krka 0 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Dravinja 0 : 0 Primorje eMundia
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 5 Gorica
Vitanest Bilje 1 : 5 Brinje Grosuplje
Nafta 1903 1 : 0 Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Nafta 1903 24 51
2 Gorica 25 48
3 Beltinci Klima Tratnjek 24 47
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 25 44
6 Brinje Grosuplje 24 39
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 25 31
9 Vitanest Bilje 25 29
10 Dravinja 24 28
11 Jadran Dekani 24 28
12 TKK Tolmin 24 26
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 25 24
14 Krka 25 23
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 12
Ricard Fernandez Betriu 12
4. Ismir Nadarević 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Franci Perko 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7
17. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6
Kristian Dakič 6

DELI NA