22. krog |  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  24.03.2024 ob 15.00

Fužinar SIJ Ravne Systems

1 : 2

Dravinja


Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Špur Staša (1. pomoč), Dovnik Iztok (2. pomoč)
Delegat: Hotko Viktor
Št. gledalcev: 160
Fužinar SIJ Ravne Systems
13 Nikola Tony Curcija V
4 Luka Verbič
8 Kan Kovač K
10 Ikenna Divine Igwe
14 Gašper Gaberšek Rotovnik
15 Martin Pajić
18 Jan Patrik Gabrovec
19 Petar Čuić
20 Daniel Miljanovic
21 Kristjan Irmančnik
23 Martin Hovnik


Rezervni igralci
88 Miha Linasi Jeromel V
6 Papa Mamadou Seck
9 Armans Galajs
11 Klemen Ofič
16 Matic Kotnik
22 Neo Mrkonjić
24 Anže Turičnik
32 Matic Turičnik
73 Adrian Mendeš

Dravinja
1 Domen Mrežar V
7 Žan Ramšak K
8 Žan Napotnik
9 Mohamed Victor Diagne
16 Mateo Koprivc
17 Gabrijel Jevšenak
19 Aljaž Vodopivec
20 Nik Rauter
26 Luka Petek
31 Matic Kopač
44 Lovro Grajfoner


Rezervni igralci
23 Matic Skrbinšek V
5 Jakob Tič
6 Tibor Knaus
10 Žiga Čakš
11 Blaž Rožmarič
21 Luka Privošnik
99 Nick Hanik Horvat

Trener
Anton Tomažič

Trener
Almir Sulejmanović

Sodnik
Bojan Mertik

Zadetki
Lovro Grajfoner (11m) 0 : 1 18'
Ikenna Divine Igwe 1 : 1 36'
Žan Ramšak 1 : 2 73'

Dogodki
Luka Petek 8'
Martin Hovnik 21'
Aljaž Vodopivec 28'
Ikenna Divine Igwe 44'
Menjava Turičnik /  Hovnik 46'
Menjava Galajs /  Miljanovic 46'
Mohamed Victor Diagne 56'
Menjava Čakš /  Diagne 66'
Menjava Horvat /  Koprivc 77'
Menjava Mendeš /  Gaberšek Rotovnik 77'
Menjava Ofič /  Galajs 77'
Menjava Seck /  Gabrovec 84'
Kan Kovač 93'
Menjava Tič /  Kopač 94'
Menjava Rožmarič /  Vodopivec 94'

22. krog
Tabor Sežana 0 : 4 Nafta 1903
Gorica 2 : 0 Krka
Ilirija 1911 0 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica
TKK Tolmin 0 : 2 Vitanest Bilje
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rudar Velenje
Primorje eMundia 4 : 1 Jadran Dekani
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Dravinja
Triglav Kranj 0 : 1 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Nafta 1903 24 51
2 Gorica 25 48
3 Beltinci Klima Tratnjek 24 47
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 25 44
6 Brinje Grosuplje 24 39
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 25 31
9 Vitanest Bilje 25 29
10 Dravinja 24 28
11 Jadran Dekani 24 28
12 TKK Tolmin 24 26
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 25 24
14 Krka 25 23
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 12
Ricard Fernandez Betriu 12
4. Adriano Bloudek 10
Ismir Nadarević 10
Tihomir Maksimović 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Franci Perko 7
Kebba Kebell Suso 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
17. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6
Žan Bešir 6

DELI NA