22. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  24.03.2024 ob 15.00

Primorje eMundia

4 : 1

Jadran Dekani


Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Habuš Žan (1. pomoč), Krsnik Luka (2. pomoč)
Delegat: Kranjec Sandi
Št. gledalcev: 300
Primorje eMundia
22 Tony Macan V
2 Miha Dobnikar
7 Edvin Suljanović
8 Tarik Čandić
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
15 Haris Dedić K
17 Alexander Stožinič
18 Goncalo Alexandre Domingues Agrelos
21 Nik Jermol
24 Dušan Ignjatović


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
4 Nikola Kušeta
5 Manuel Linussi
6 Damir Zukić
9 Mark Gulič
16 David Stanojević
19 Gregor Cigoj
26 Domagoj Babin

Jadran Dekani
1 Darko Gabrić K V
7 Rob Rudonja
9 Nace Koprivnik
10 Nik Fortuna
15 Matija Burin
20 Stipe Zubanović
22 Rai Rudonja
77 Andreas Až Šćulac
80 Nejc Bračko
97 Tilen Jurman
99 Erik Galina


Rezervni igralci
12 Karlo Bliznac V
2 Jure Zupan
5 Alan Huremović
6 Benjamin Dalipi
13 Mark Florenin Klavora
19 Tadej Zonta
33 Mihajlo Maletić
69 Ivan Iveljić
90 Rok Ražman

Trener
Milan Anđelković

Trener
Alen Ščulac

Sodnik
Nejc Kajtazović

Zadetki
Matic Zavnik (11m) 1 : 0 22'
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 2 : 0 25'
Edvin Suljanović (11m) 3 : 0 61'
Ivan Iveljić 3 : 1 84'
Matic Zavnik 4 : 1 87'

Dogodki
Menjava Zupan /  Burin 36'
Rai Rudonja 58'
Erik Galina 66'
Menjava Dalipi /  Koprivnik 67'
Menjava Ražman /  Zupan 67'
Menjava Zukić /  Dedić 71'
Menjava Babin /  Čandić 71'
Nejc Bračko 76'
Menjava Florenin Klavora /  Galina 78'
Menjava Iveljić /  Šćulac 78'
Menjava Stanojević /  Dobnikar 82'
Menjava Kušeta /  Ignjatović 82'
Menjava Cigoj /  Jermol 90'

22. krog
Tabor Sežana 0 : 4 Nafta 1903
Gorica 2 : 0 Krka
Ilirija 1911 0 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica
TKK Tolmin 0 : 2 Vitanest Bilje
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rudar Velenje
Primorje eMundia 4 : 1 Jadran Dekani
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Dravinja
Triglav Kranj 0 : 1 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Nafta 1903 24 51
2 Gorica 25 48
3 Beltinci Klima Tratnjek 24 47
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 25 44
6 Brinje Grosuplje 24 39
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 25 31
9 Vitanest Bilje 25 29
10 Dravinja 24 28
11 Jadran Dekani 24 28
12 TKK Tolmin 24 26
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 25 24
14 Krka 25 23
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 12
Ricard Fernandez Betriu 12
4. Adriano Bloudek 10
Ismir Nadarević 10
Tihomir Maksimović 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Franci Perko 7
Kebba Kebell Suso 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
17. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6
Žan Bešir 6

DELI NA