22. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  23.03.2024 ob 14.00

Beltinci Klima Tratnjek

1 : 0

Rudar Velenje


Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Holcman Aljaž (2. pomoč)
Delegat: Žalik Danijel
Št. gledalcev: 500
Beltinci Klima Tratnjek
12 Stefan Moćić V
5 Gašper Vodeb
7 Maksimiljan Zorman
10 Luka Pihler K
18 Vito Štrakl
23 Luka Sočič
29 Jan Bruno Kralj
44 Jakov Katuša
47 Alan Kaučič
88 Marin Rantaša
99 Tian Kosi


Rezervni igralci
1 Domen Zver V
6 Nenad Ignjič
8 Patrik Jug
9 Adis Emruli
11 Bruno Bujan
19 Denis Leban
66 Blaž Baligač
77 Žan Črnko
79 Gašper Černe

Rudar Velenje
31 Jure Ribič V
2 Žiga Dajčman
6 Miha Sitar
7 Sandro Zukić
8 Duje Pešić
13 Žan Florjanc K
14 Dejan Djermanović
19 Eric Preljevic
22 Stian Džumhur
23 Jure Matjašič
27 Dejan Kantužer


Rezervni igralci
1 David Šugić V
3 Matevž Medič Slaček
9 Adriano Bloudek
10 Urh Gaber Majcenovič
11 Marin Galić Bosnić
24 Zdravko Šeparović
33 Bratislav Djukić

Trener
Damjan Gajser

Trener
Simon Sešlar

Sodnik
Damjan Novarlić

Zadetki
Luka Pihler (11m) 1 : 0 29'

Dogodki
Menjava Medič Slaček /  Zukić 58'
Menjava Bloudek /  Preljevic 58'
Menjava Černe /  Kosi 59'
Menjava Črnko /  Katuša 59'
Luka Sočič 62'
Menjava Jug /  Sočič 63'
Menjava Djukić /  Florjanc 73'
Menjava Majcenovič /  Džumhur 73'
Patrik Jug 74'
Menjava Galić Bosnić /  Dajčman 79'
Menjava Ignjič /  Zorman 88'
Menjava Leban /  Kralj 88'
Marin Rantaša 90'

22. krog
Tabor Sežana 0 : 4 Nafta 1903
Gorica 2 : 0 Krka
Ilirija 1911 0 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica
TKK Tolmin 0 : 2 Vitanest Bilje
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rudar Velenje
Primorje eMundia 4 : 1 Jadran Dekani
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Dravinja
Triglav Kranj 0 : 1 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA