20. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  09.03.2024 ob 17.00

Triglav Kranj

2 : 0

TKK Tolmin


Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik), Lahovič Marcel (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč)
Delegat: Komel Otmar
Št. gledalcev: 250
Triglav Kranj
1 Grega Sorčan V
2 Tilen Rajter Krebs
3 Luka Šimunović
6 Marko Karamarko
7 Jaroš Čadež
9 Mak Varešanović
10 Mark Čeh
11 Kristian Dakič
20 Golden Okocha Gibson
31 Morré Timothe Draman Makadji
76 Tevž Pokorn K


Rezervni igralci
54 Žan Malnar V
4 Momir Bojić
5 Joshua Oghenrukewe Okpolokpo
16 Gal Schweiger
17 Matej Momčilovski
19 Leon Kondić
21 Nik Podbregar
33 Edi Horvat
41 Tim Gašperin

TKK Tolmin
1 Lucas Erjavšek V
2 Marko Furlan
4 Jani Šturm
5 Rastko Marsenić
6 Anej Kujović
7 Nejc Močnik
8 Bine Kavčič K
11 Luka Simic
14 Vinko Skrbin
17 Nejc Kumer
19 Vito Čilić


Rezervni igralci
12 Jaka Konec V
9 Matic Perše
10 Rene Prodanović
18 Luka Rutar
21 Ralph Max Alexander Kerrebijn
22 Dani Perše
24 David Frelih

Trener
Toni Golem

Trener
Sanel Konjević

Sodnik
Damjan Novarlić

Zadetki
Kristian Dakič 1 : 0 13'
Golden Okocha Gibson 2 : 0 22'

Dogodki
Nejc Kumer 8'
Jani Šturm 18'
Mark Čeh 28'
Menjava Prodanović /  Kumer 33'
Menjava Frelih /  Furlan 33'
Menjava Perše /  Čilić 33'
Jaroš Čadež 40'
Menjava Perše /  Kujović 46'
Menjava Horvat /  Gibson 52'
Jaroš Čadež 55'
Menjava Kondić /  Čeh 62'
Tilen Rajter Krebs 70'
Menjava Momčilovski /  Dakič 72'
Menjava Rutar /  Šturm 76'
Vinko Skrbin 78'
Menjava Gašperin /  Rajter Krebs 81'
Menjava Schweiger /  Karamarko 81'
Matej Momčilovski 88'

20. krog
Gorica 1 : 1 Jadran Dekani
Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 0 Krka
Tabor Sežana 3 : 1 Vitanest Bilje
Triglav Kranj 2 : 0 TKK Tolmin
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brinje Grosuplje
Primorje eMundia 3 : 1 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 4 Nafta 1903
Ilirija 1911 1 : 3 Dravinja

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 29 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 TKK Tolmin 30 34
12 Krka 30 33
13 Dravinja 29 31
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Tihomir Maksimović 10
Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA