19. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |  02.03.2024 ob 17.00

Rudar Velenje

3 : 1

Fužinar SIJ Ravne Systems


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Knafelc Žiga (1. pomoč), Gornik Nejc (2. pomoč)
Delegat: Levačič Danilo
Št. gledalcev: 250
Rudar Velenje
31 Jure Ribič V
2 Žiga Dajčman
6 Miha Sitar
7 Sandro Zukić
8 Duje Pešić
13 Žan Florjanc K
14 Dejan Djermanović
22 Stian Džumhur
23 Jure Matjašič
27 Dejan Kantužer
30 Borna Panić


Rezervni igralci
1 David Šugić V
3 Matevž Medič Slaček
9 Adriano Bloudek
10 Urh Gaber Majcenovič
11 Marin Galić Bosnić
17 Amadej Vošnjak
19 Eric Preljevic
24 Zdravko Šeparović
29 Tino Mijošek

Fužinar SIJ Ravne Systems
13 Nikola Tony Curcija V
4 Luka Verbič
7 Chris Cener
8 Kan Kovač K
9 Armans Galajs
10 Ikenna Divine Igwe
11 Klemen Ofič
15 Martin Pajić
19 Petar Čuić
21 Kristjan Irmančnik
24 Anže Turičnik


Rezervni igralci
88 Miha Linasi Jeromel V
5 Adrian Mendeš
6 Papa Mamadou Seck
14 Gašper Gaberšek Rotovnik
17 Nik Krebs
18 Jan Patrik Gabrovec
22 Neo Mrkonjić
23 Martin Hovnik
32 Daniel Miljanovic

Trener
Simon Sešlar

Trener

Sodnik
Mateo Tozan

Zadetki
Jure Matjašič 1 : 0 20'
Chris Cener 1 : 1 26'
Jure Matjašič 2 : 1 28'
Adriano Bloudek 3 : 1 73'

Dogodki
Menjava Miljanovic /  Turičnik 46'
Menjava Seck /  Igwe 46'
Menjava Medič Slaček /  Matjašič 56'
Menjava Bloudek /  Zukić 56'
Menjava Vošnjak /  Panić 56'
Papa Mamadou Seck 60'
Menjava Mendeš /  Ofič 63'
Petar Čuić 67'
Matevž Medič Slaček 72'
Menjava Preljevic /  Djermanović 77'
Adrian Mendeš 80'
Matevž Medič Slaček 80'
Menjava Šeparović /  Sitar 87'
Chris Cener 91'

19. krog
Krka 3 : 1 Triglav Kranj
Jadran Dekani 0 : 0 Ilirija 1911
Vitanest Bilje 1 : 3 Primorje eMundia
Brinje Grosuplje 4 : 1 Tabor Sežana
Rudar Velenje 3 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
Nafta 1903 1 : 3 Gorica
TKK Tolmin 1 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Dravinja 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica

LESTVICA
1 Nafta 1903 24 51
2 Gorica 25 48
3 Beltinci Klima Tratnjek 24 47
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 25 44
6 Brinje Grosuplje 24 39
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 25 31
9 Vitanest Bilje 25 29
10 Dravinja 24 28
11 Jadran Dekani 24 28
12 TKK Tolmin 24 26
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 25 24
14 Krka 25 23
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 12
Ricard Fernandez Betriu 12
4. Ismir Nadarević 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Franci Perko 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7
17. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6
Kristian Dakič 6

DELI NA