28. krog |   |  04.05.2024

Mura

  :  

Koper


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
P
Mura 0 : 4 Bravo Mastercard
N
Domžale 2 : 2 Mura
Z
Mura 4 : 0 Nafta 1903
Z
Rudar Velenje Korektbau 4 : 5 Mura
Z
Ilirija Extra-Lux 3 : 7 Mura
Koper
Z
Koper 3 : 2 Aluminij
P
Kalcer Radomlje 4 : 2 Koper
N
Koper 1 : 1 Gorica
N
Koper 1 : 1 Brinje Grosuplje
P
Krka 2 : 1 Koper


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 9 4 2 3 13
Koper 9 3 2 4 12
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 3 0 1 7
Koper 4 1 0 3 3
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 5 1 2 2 6
Koper 5 2 2 1 9



Vse medsebojne tekme

23/24  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 20.10.2023, ob 18.00  Koper - Mura 1:1  (1:1) 
22/23  22.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 23.04.2023, ob 15.30  Mura - Koper 2:1  (2:1) 
22/23  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 09.10.2022, ob 16.30  Koper - Mura 3:1  (1:0) 
21/22  17.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 05.03.2022, ob 15.00  Koper - Mura 2:2  (1:1) 
21/22  4.krog  Radenci, ŠRC Ivanke Serec Radenci, 22.08.2021, ob 17.00  Mura - Koper 1:2  (0:1) 
20/21  10.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.10.2020, ob 15.00  Mura - Koper 1:0  (1:0) 
19/20  7.krog  Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 28.09.2019, ob 17.00  Koper - Mura 0:2  (0:1) 
17/18  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 18.03.2018, ob 13.00  Koper - Mura 3:0  (0:0) 
17/18  3.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 19.08.2017, ob 17.30  Mura - Koper 3:0  (1:0) 

28. krog
A2S Celje  :  Kalcer Radomlje
Gorica  :  Aluminij
Brinje Grosuplje  :  Olimpija Ljubljana
Krka  :  Maribor
Mura  :  Koper
Bravo Mastercard  :  Tabor Sežana
Domžale  :  Ilirija Extra-Lux
Nafta 1903  :  Rudar Velenje Korektbau

LESTVICA
1 Mura 19 38
2 Olimpija Ljubljana 18 38
3 Maribor 18 36
4 Brinje Grosuplje 18 36
5 A2S Celje 18 29
6 Koper 18 28
7 Domžale 18 27
8 Kalcer Radomlje 19 25
9 Rudar Velenje Korektbau 18 25
10 Bravo Mastercard 19 22
11 Aluminij 18 19
12 Tabor Sežana 18 19
13 Krka 18 18
14 Ilirija Extra-Lux 19 17
15 Gorica 18 16
16 Nafta 1903 18 15

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Marcos Tavares 12
3. Elmir Avdić 11
4. Vid Štefanec 10
5. Mihajlo Pavlović 9
Maj Blažič 9
7. Dino Kojić 8
Matej Malenšek 8
Aleks Ristić 8
Luka Turudija 8
Hanan Duraković 8
David Šćira 8
13. Anej Horvat 7
Aljaž Zalaznik 7
Denis Nikić 7
16. Marin Galić Bosnić 6
Jure Novak 6
Lucas Mačak 6
Niko Grlić 6
Niki Radovič 6

DELI NA