28. krog |   |  04.05.2024

Brinje Grosuplje

  :  

Olimpija Ljubljana


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brinje Grosuplje
Z
Rudar Velenje Korektbau 2 : 7 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
Z
Tabor Sežana 0 : 1 Brinje Grosuplje
N
Koper 1 : 1 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 0 : 1 Maribor
Olimpija Ljubljana
N
Maribor 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 4 : 0 A2S Celje
Z
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Aluminij
Z
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Gorica 0 : 2 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 6 1 1 4 6
Olimpija Ljubljana 6 4 1 1 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 3 1 0 2 4
Olimpija Ljubljana 3 2 0 1 7
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 3 0 1 2 2
Olimpija Ljubljana 3 2 1 0 5



Vse medsebojne tekme

23/24  13.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 22.10.2023, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - NK Brinje-Grosuplje 1:0  (0:0) 
22/23  17.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 04.03.2023, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - NK Brinje-Grosuplje 2:0  (1:0) 
22/23  4.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 20.08.2022, ob 19.00  Brinje Grosuplje - Olimpija Ljubljana 1:3  (0:1) 
21/22  17.krog  Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 06.03.2022, ob 15.00  Brinje Grosuplje - Olimpija Ljubljana 3:2  (3:1) 
21/22  4.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 21.08.2021, ob 17.00  Olimpija Ljubljana - NK Brinje-Grosuplje 2:2  (1:0) 
20/21  11.krog  Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 1, 01.05.2021, ob 12.00  Brinje Grosuplje - Olimpija Ljubljana 0:2  (0:1) 

28. krog
A2S Celje  :  Kalcer Radomlje
Gorica  :  Aluminij
Brinje Grosuplje  :  Olimpija Ljubljana
Krka  :  Maribor
Mura  :  Koper
Bravo Mastercard  :  Tabor Sežana
Domžale  :  Ilirija Extra-Lux
Nafta 1903  :  Rudar Velenje Korektbau

LESTVICA
1 Mura 19 38
2 Olimpija Ljubljana 18 38
3 Maribor 18 36
4 Brinje Grosuplje 18 36
5 A2S Celje 18 29
6 Koper 18 28
7 Domžale 18 27
8 Kalcer Radomlje 19 25
9 Rudar Velenje Korektbau 18 25
10 Bravo Mastercard 19 22
11 Aluminij 18 19
12 Tabor Sežana 18 19
13 Krka 18 18
14 Ilirija Extra-Lux 19 17
15 Gorica 18 16
16 Nafta 1903 18 15

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Marcos Tavares 12
3. Elmir Avdić 11
4. Vid Štefanec 10
5. Mihajlo Pavlović 9
Maj Blažič 9
7. Dino Kojić 8
Matej Malenšek 8
Aleks Ristić 8
Luka Turudija 8
Hanan Duraković 8
David Šćira 8
13. Anej Horvat 7
Aljaž Zalaznik 7
Denis Nikić 7
16. Marin Galić Bosnić 6
Jure Novak 6
Lucas Mačak 6
Niko Grlić 6
Niki Radovič 6

DELI NA