27. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  28.04.2024 ob 17.00

Aluminij

  :  

Brinje Grosuplje


Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik), Gonza Nejc (1. pomoč), Ferčič Jani (2. pomoč)
Delegat: Bukovec Miran
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Krka 4 : 1 Aluminij
P
Aluminij 2 : 4 Mura
N
Bravo Mastercard 2 : 2 Aluminij
P
Aluminij 0 : 2 Domžale
Z
Nafta 1903 1 : 2 Aluminij
Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 4 : 0 Kalcer Radomlje
N
Gorica 0 : 0 Brinje Grosuplje
P
A2S Celje 4 : 0 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 1 : 2 Krka
Z
Mura 1 : 2 Brinje Grosuplje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 6 4 1 1 12
NK Brinje-Grosuplje 6 1 1 4 6
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 3 0 0 8
NK Brinje-Grosuplje 3 0 0 3 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 1 1 1 4
NK Brinje-Grosuplje 3 1 1 1 3



Vse medsebojne tekme

23/24  12.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 14.10.2023, ob 15.00  Brinje Grosuplje - Aluminij 1:0  (0:0) 
22/23  23.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.04.2023, ob 17.00  Nova KBM Aluminij - NK Brinje-Grosuplje 3:1  (1:1) 
22/23  10.krog  Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 26.10.2022, ob 18.30  Brinje Grosuplje - Aluminij 0:2  (0:1) 
21/22  14.krog  Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 20.11.2021, ob 13.00  Nova KBM Aluminij - NK Brinje-Grosuplje 4:2  (2:1) 
21/22  1.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 07.08.2021, ob 17.00  Brinje Grosuplje - Aluminij 2:2  (0:0) 
20/21  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 12.09.2020, ob 16.30  Aluminij - NK Brinje-Grosuplje 1:0  (0:0) 

27. krog
Maribor  :  Mura
Rudar Velenje Korektbau  :  A2S Celje
Olimpija Ljubljana  :  Krka
Koper  :  Bravo Mastercard
Kalcer Radomlje  :  Gorica
Aluminij  :  Brinje Grosuplje
Ilirija Extra-Lux  :  Nafta 1903
Tabor Sežana  :  Domžale

LESTVICA
1 Maribor 26 56
2 Mura 26 54
3 Olimpija Ljubljana 26 52
4 Brinje Grosuplje 26 46
5 A2S Celje 25 43
6 Domžale 26 40
7 Koper 26 39
8 Kalcer Radomlje 26 35
9 Bravo Mastercard 26 33
10 Rudar Velenje Korektbau 26 32
11 Krka 26 30
12 Aluminij 26 28
13 Ilirija Extra-Lux 26 27
14 Nafta 1903 26 22
15 Tabor Sežana 25 21
16 Gorica 26 21

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Elmir Avdić 14
3. Niko Grlić 13
Aldin Jakupović 13
5. Matej Malenšek 12
Kenan Lamadžema 12
Denis Nikić 12
Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
10. Anej Horvat 11
Mihajlo Pavlović 11
Maj Blažič 11
Dino Kojić 11
Aljaž Zalaznik 11
15. Niko Kasalo 10
16. Maj Škoflek 9
Tine Čuk 9
Luka Turudija 9
Lucas Mačak 9
Alex Ristić 9

DELI NA