23. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica |  30.03.2024

Gorica

  :  

Mura


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Gorica
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 0 Gorica
Z
Gorica 2 : 0 Tabor Sežana
N
Koper 1 : 1 Gorica
P
Maribor 4 : 0 Gorica
P
Gorica 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Mura
P
Mura 0 : 4 Bravo Mastercard
N
Domžale 2 : 2 Mura
Z
Mura 4 : 0 Nafta 1903
Z
Rudar Velenje Korektbau 4 : 5 Mura
Z
Ilirija Extra-Lux 3 : 7 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 10 4 2 4 16
Mura 10 4 2 4 25
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 4 2 1 1 8
Mura 4 1 1 2 9
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 6 2 1 3 8
Mura 6 3 1 2 16



Vse medsebojne tekme

23/24  8.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 17.09.2023, ob 17.00  Mura - Gorica 6:0  (3:0) 
22/23  24.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 30.04.2023, ob 17.00  Mura - Gorica 3:0  (1:0) 
22/23  11.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 16.10.2022, ob 15.00  Gorica - Mura 2:2  (2:1) 
20/21  5.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 12.09.2020, ob 16.30  Mura - Gorica 2:2  (1:1) 
19/20  15.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 24.11.2019, ob 14.00  Gorica - Mura 4:2  (0:0) 
19/20  2.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 24.08.2019, ob 13.00  Mura - Gorica 5:2  (2:1) 
18/19  18.krog  Renče, Igrišče Renče, 30.03.2019, ob 15.00  Gorica - Mura 1:5  (0:2) 
18/19  5.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 08.09.2018, ob 16.30  Mura - Gorica 0:1  (0:0) 
17/18  20.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 07.04.2018, ob 16.00  Mura - Gorica 0:3  (0:3) 
17/18  7.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 27.09.2017, ob 16.00  Gorica - Mura 1:0  (0:0) 

23. krog
Tabor Sežana  :  A2S Celje
Koper  :  Ilirija Extra-Lux
Maribor  :  Rudar Velenje Korektbau
Olimpija Ljubljana  :  Nafta 1903
Aluminij  :  Domžale
Kalcer Radomlje  :  Bravo Mastercard
Gorica  :  Mura
Brinje Grosuplje  :  Krka

LESTVICA
1 Mura 19 38
2 Olimpija Ljubljana 18 38
3 Maribor 18 36
4 Brinje Grosuplje 18 36
5 A2S Celje 18 29
6 Koper 18 28
7 Domžale 18 27
8 Kalcer Radomlje 19 25
9 Rudar Velenje Korektbau 18 25
10 Bravo Mastercard 19 22
11 Aluminij 18 19
12 Tabor Sežana 18 19
13 Krka 18 18
14 Ilirija Extra-Lux 19 17
15 Gorica 18 16
16 Nafta 1903 18 15

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Marcos Tavares 12
3. Elmir Avdić 11
4. Vid Štefanec 10
5. Mihajlo Pavlović 9
Maj Blažič 9
7. Dino Kojić 8
Matej Malenšek 8
Aleks Ristić 8
Luka Turudija 8
Hanan Duraković 8
David Šćira 8
13. Anej Horvat 7
Aljaž Zalaznik 7
Denis Nikić 7
16. Marin Galić Bosnić 6
Jure Novak 6
Lucas Mačak 6
Niko Grlić 6
Niki Radovič 6

DELI NA