22. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT |  16.03.2024

Rudar Velenje Korektbau

  :  

Olimpija Ljubljana


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje Korektbau
P
Rudar Velenje Korektbau 2 : 7 Brinje Grosuplje
Z
Krka 0 : 1 Rudar Velenje Korektbau
P
Rudar Velenje Korektbau 4 : 5 Mura
Z
Rudar Velenje Korektbau 4 : 0 Bravo Mastercard
P
Domžale 6 : 4 Rudar Velenje Korektbau
Olimpija Ljubljana
N
Maribor 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 4 : 0 A2S Celje
Z
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Aluminij
Z
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Gorica 0 : 2 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 18 4 6 8 19
Olimpija Ljubljana 18 8 6 4 34
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 9 2 2 5 6
Olimpija Ljubljana 9 5 2 2 13
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 9 2 4 3 13
Olimpija Ljubljana 9 3 4 2 21



Vse medsebojne tekme

23/24  7.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 01.09.2023, ob 17.00  Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 0:2  (0:1) 
19/20  9.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 13.10.2019, ob 15.00  Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 0:2  (0:1) 
16/17  14.krog  Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 16.11.2016, ob 14.00  Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 0:1  (0:1) 
16/17  1.krog  ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 06.08.2016, ob 18.00  Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 0:0  (0:0) 
15/16  29.krog  Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 21.05.2016, ob 17.30  - Olimpija Ljubljana 0:3  (0:2) 
15/16  14.krog  Ljubljana, ŠC Jama Ljubljana, 31.10.2015, ob 14.00  - Rudar Velenje 2:0  (2:0) 
14/15  22.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo - umetna trava, 04.04.2015, ob 16.30  - Rudar Velenje 5:2  (3:0) 
14/15  7.krog  Velenje, Umetna trava, 06.09.2014, ob 17.00  - Olimpija Ljubljana 1:4  (0:3) 
13/14  22.krog  Velenje, Umetna trava, 05.04.2014, ob 15.00  - Olimpija Ljubljana 1:1  (1:0) 
13/14  7.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 14.09.2013, ob 16.00  - Rudar Velenje 6:0  (3:0) 
12/13  20.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 06.04.2013, ob 16.00  - Rudar Velenje 0:0  (0:0) 
12/13  5.krog  Velenje, Umetna trava, 01.09.2012, ob 17.00  - Olimpija Ljubljana 0:2  (0:2) 
11/12  25.krog  Velenje, Umetna trava, 21.04.2012, ob 16.00  - Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
11/12  10.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 16.10.2011, ob 15.00  - Rudar Velenje 3:3  (1:1) 
10/11  23.krog  Ljubljana, Lj.Bežigrad, umetna trava, 09.04.2011, ob 15.00  - Rudar Velenje 1:1  (0:0) 
10/11  8.krog  Velenje, Umetna trava, 25.09.2010, ob 16.00  - Olimpija Ljubljana 1:0  (0:0) 
09/10  22.krog  Velenje, Umetna trava, 04.05.2010, ob 16.00  - Olimpija Ljubljana 3:0  (1:0) 
09/10  7.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 13.09.2009, ob 16.00  - Rudar Velenje 4:5  (3:3) 

22. krog
A2S Celje  :  Krka
Mura  :  Brinje Grosuplje
Bravo Mastercard  :  Gorica
Domžale  :  Kalcer Radomlje
Nafta 1903  :  Aluminij
Rudar Velenje Korektbau  :  Olimpija Ljubljana
Ilirija Extra-Lux  :  Maribor
Tabor Sežana  :  Koper

LESTVICA
1 Mura 19 38
2 Olimpija Ljubljana 18 38
3 Maribor 18 36
4 Brinje Grosuplje 18 36
5 A2S Celje 18 29
6 Koper 18 28
7 Domžale 18 27
8 Kalcer Radomlje 19 25
9 Rudar Velenje Korektbau 18 25
10 Bravo Mastercard 19 22
11 Aluminij 18 19
12 Tabor Sežana 18 19
13 Krka 18 18
14 Ilirija Extra-Lux 19 17
15 Gorica 18 16
16 Nafta 1903 18 15

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Marcos Tavares 12
3. Elmir Avdić 11
4. Vid Štefanec 10
5. Mihajlo Pavlović 9
Maj Blažič 9
7. Dino Kojić 8
Matej Malenšek 8
Aleks Ristić 8
Luka Turudija 8
Hanan Duraković 8
David Šćira 8
13. Anej Horvat 7
Aljaž Zalaznik 7
Denis Nikić 7
16. Marin Galić Bosnić 6
Jure Novak 6
Lucas Mačak 6
Niko Grlić 6
Niki Radovič 6

DELI NA