19. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT |  25.02.2024 ob 14.00

Aluminij

  :  

Tabor Sežana


Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik), Močivnik Joži (1. pomoč), Marin Jan (2. pomoč)
Delegat: Grabar Boris
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Koper 3 : 2 Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 Maribor
P
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 0 A2S Celje
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Aluminij
Tabor Sežana
P
Tabor Sežana 1 : 3 Kalcer Radomlje
P
Gorica 2 : 0 Tabor Sežana
P
Tabor Sežana 0 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Tabor Sežana 2 : 0 Krka
P
Mura 3 : 0 Tabor Sežana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 1 0 0 1 1
CB24 Tabor Sežana 1 1 0 0 2
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 0 0 0 0 0
CB24 Tabor Sežana 0 0 0 0 0
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 1 0 0 1 1
CB24 Tabor Sežana 1 1 0 0 2



Vse medsebojne tekme

23/24  4.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 16.08.2023, ob 17.30  Tabor Sežana - Aluminij 2:1  (1:0) 

19. krog
Kalcer Radomlje 0 : 4 Ilirija Extra-Lux
Mura 0 : 4 Bravo Mastercard
Krka  :  Domžale
Gorica  :  Rudar Velenje Korektbau
Maribor  :  A2S Celje
Olimpija Ljubljana  :  Koper
Aluminij  :  Tabor Sežana
Brinje Grosuplje  :  Nafta 1903

LESTVICA
1 Mura 19 38
2 Olimpija Ljubljana 18 38
3 Maribor 18 36
4 Brinje Grosuplje 18 36
5 A2S Celje 18 29
6 Koper 18 28
7 Domžale 18 27
8 Kalcer Radomlje 19 25
9 Rudar Velenje Korektbau 18 25
10 Bravo Mastercard 19 22
11 Aluminij 18 19
12 Tabor Sežana 18 19
13 Krka 18 18
14 Ilirija Extra-Lux 19 17
15 Gorica 18 16
16 Nafta 1903 18 15

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Marcos Tavares 12
3. Elmir Avdić 11
4. Vid Štefanec 10
5. Mihajlo Pavlović 9
Maj Blažič 9
7. Dino Kojić 8
Matej Malenšek 8
Aleks Ristić 8
Luka Turudija 8
Hanan Duraković 8
David Šćira 8
13. Anej Horvat 7
Aljaž Zalaznik 7
Denis Nikić 7
16. Marin Galić Bosnić 6
Jure Novak 6
Lucas Mačak 6
Niko Grlić 6
Niki Radovič 6

DELI NA