27. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  30.04.2023 ob 17.00

Rogaška

  :  

Vitanest Bilje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rogaška
Z
Aluminij 1 : 2 Rogaška
Z
Rogaška 5 : 3 Rudar Velenje
Z
Rogaška 1 : 0 Ilirija 1911
Z
Rogaška 2 : 1 Krško
Z
Krka 0 : 2 Rogaška
Vitanest Bilje
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 2 Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 2 : 2 Fužinar Vzajemci
Z
Triglav Kranj 0 : 1 Vitanest Bilje
N
Nafta 1903 2 : 2 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 1 Brinje Grosuplje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 7 3 2 2 10
Vitanest Bilje 7 2 2 3 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 3 2 0 1 6
Vitanest Bilje 3 1 0 2 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 4 1 2 1 4
Vitanest Bilje 4 1 2 1 4



Vse medsebojne tekme

22/23  12.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 16.10.2022, ob 15.00  Vitanest Bilje - Rogaška 1:2  (0:1) 
21/22  19.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 06.03.2022, ob 14.30  Vitanest Bilje - Rogaška 1:1  (0:1) 
21/22  4.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 21.08.2021, ob 17.00  Rogaška - Vitanest Bilje 3:0  (0:0) 
19/20  16.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 03.11.2019, ob 14.00  Vitanest Bilje - Rogaška 1:1  (0:0) 
19/20  1.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 27.07.2019, ob 17.30  Rogaška - Vitanest Bilje 0:1  (0:0) 
18/19  23.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 13.04.2019, ob 16.30  Rogaška - Vitanest Bilje 3:2  (1:0) 
18/19  8.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 22.09.2018, ob 16.00  Vitanest Bilje - Rogaška 1:0  (1:0) 

27. krog
Fužinar Vzajemci  :  Rudar Velenje
Triglav Kranj  :  Kety Emmi&Impol Bistrica
Nafta 1903  :  Beltinci Klima Tratnjek
Brinje Grosuplje  :  Jadran Dekani
Aluminij  :  Roltek Dob
Rogaška  :  Vitanest Bilje
Ilirija 1911  :  Primorje
Krško  :  Krka

LESTVICA
1 Rogaška 18 43
2 Aluminij 18 39
3 Krka 18 37
4 Ilirija 1911 18 32
5 Nafta 1903 18 28
6 Beltinci Klima Tratnjek 18 25
7 Vitanest Bilje 18 24
8 Primorje 18 22
9 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 21
10 Fužinar Vzajemci 18 21
11 Rudar Velenje 18 21
12 Jadran Dekani 18 20
13 Triglav Kranj 18 18
14 Krško 17 15
15 Roltek Dob 18 15
16 Brinje Grosuplje 17 12

STRELCI
1. Matej Poplatnik 14
2. Bamba Susso 13
3. Nik Marinšek 12
4. Nejc Gradišar 9
Gašper Černe 9
6. Dino Kapitanović 8
7. Faris Zubanović 7
Marko Musulin 7
Stjepan Oštrek 7
Gal Grobelnik 7
Anel Hajrić 7
Dejan Djermanović 7
13. Chris Cener 6
Tai Matea Panić 6
Miloš Gordić 6
16. Dejan Maksimović 5
Filip Kosić 5
Artur Sagitov 5
Henrik Nerguti 5
Daniel Mikolaj Skiba 5

DELI NA