26. krog |  Dob, Športni park Dob |  23.04.2023 ob 16.30

Roltek Dob

  :  

Rogaška


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Roltek Dob
Z
Roltek Dob 4 : 1 Primorje eMundia
P
Vitanest Bilje 1 : 0 Roltek Dob
P
Rudar Velenje 2 : 1 Roltek Dob
N
Roltek Dob 0 : 0 Jadran Dekani
P
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Roltek Dob
Rogaška
P
Rogaška 0 : 2 Triglav Kranj
Z
Nafta 1903 0 : 1 Rogaška
P
Rogaška 0 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Aluminij 1 : 2 Rogaška
Z
Rogaška 5 : 3 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 8 4 2 2 15
Rogaška 8 2 2 4 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 4 3 1 0 11
Rogaška 4 0 1 3 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 4 1 1 2 4
Rogaška 4 2 1 1 8



Vse medsebojne tekme

22/23  11.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 08.10.2022, ob 15.30  Rogaška - Roltek Dob 3:0  (2:0) 
21/22  29.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 15.05.2022, ob 17.00  Rogaška - Roltek Dob 3:1  (2:0) 
21/22  14.krog  Dob, Športni park Dob, 30.10.2021, ob 14.00  Roltek Dob - Rogaška 2:1  (1:0) 
19/20  15.krog  Dob, Športni park Dob, 26.10.2019, ob 14.00  Roltek Dob - Rogaška 4:1  (2:1) 
18/19  25.krog  Dob, Športni park Dob, 27.04.2019, ob 17.00  Roltek Dob - Rogaška 2:2  (0:0) 
18/19  10.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 06.10.2018, ob 13.00  Rogaška - Roltek Dob 1:1  (1:0) 
17/18  30.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 26.05.2018, ob 16.00  Rogaška - Roltek Dob 1:2  (0:1) 
17/18  15.krog  Dob, Športni park Dob, 11.11.2017, ob 14.00  Roltek Dob - Rogaška 3:1  (2:0) 

26. krog
Rudar Velenje  :  Krka
Primorje eMundia  :  Krško
Vitanest Bilje  :  Ilirija 1911
Roltek Dob  :  Rogaška
Jadran Dekani  :  Aluminij
Beltinci Klima Tratnjek  :  Brinje Grosuplje
Kety Emmi&Impol Bistrica  :  Nafta 1903
Fužinar Vzajemci  :  Triglav Kranj

LESTVICA
1 Aluminij 22 47
2 Rogaška 21 46
3 Krka 22 42
4 Ilirija 1911 21 38
5 Beltinci Klima Tratnjek 22 33
6 Vitanest Bilje 22 31
7 Nafta 1903 22 29
8 Fužinar Vzajemci 20 27
9 Primorje eMundia 22 27
10 Rudar Velenje 22 26
11 Kety Emmi&Impol Bistrica 22 25
12 Brinje Grosuplje 22 24
13 Triglav Kranj 22 24
14 Jadran Dekani 22 23
15 Roltek Dob 22 19
16 Krško 22 16

STRELCI
1. Matej Poplatnik 16
2. Nik Marinšek 14
3. Bamba Susso 13
4. Dino Kapitanović 10
5. Nejc Gradišar 9
Gal Grobelnik 9
Gašper Černe 9
8. Dejan Djermanović 8
9. Chris Cener 7
Anel Hajrić 7
Stjepan Oštrek 7
Faris Zubanović 7
Marko Musulin 7
14. Filip Kosić 6
Tai Matea Panić 6
Jaša Martinčič 6
Jan Štrukelj 6
Miloš Gordić 6
19. Daniel Mikolaj Skiba 5
Stjepan Igrec 5

DELI NA