18. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij |  25.11.2022 ob 16.00  | Prenos: Stream nzs.si

Aluminij

1 : 2

Rogaška


Sodniki: Šmajc David (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Smej Simon (2. pomoč)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev: 400
Aluminij
33 Tibor Banić V
4 Tin Martić K
5 Hrvoje Crnčec
6 Rok Frešer
7 Sandro Zukić
9 Daniel Mikolaj Skiba
14 Tomislav Jagić
19 Gal Gorenak
21 Gašper Jovan
22 Jakov Katuša
34 Marko Brest


Rezervni igralci
1 Maj Pavli V
11 Jaka Bizjak
17 Nejc Medved
18 Tim Ciganović
20 Andraž Borovnik
27 Matija Munić
30 Tai Kmetec
32 Rok Schaubach
77 Žan Baskera

Rogaška
13 Vice Baždarić V
2 Rok Pirtovšek
5 Rene Rantuša Lampreht
6 Jan Majcen
8 Thalisson Charles Alves Moreira
9 Nejc Gradišar
10 Andrej Pavlović
22 Dinko Matošević K
23 Marko Musulin
37 Anel Hajrić
77 Filip Tomašković


Rezervni igralci
1 Antonio Tuta V
3 Emanuel Mihalić
7 Luka Anković
11 Alen Neskič
14 Tomi Gobec
17 Dejan Kantužer
20 Ivan Dolovski
25 Maj Drobne
33 Antonio Majcenić

Trener
Robert Pevnik

Trener
Oskar Drobne

Sodnik
David Šmajc

Zadetki
Tin Martić 1 : 0 31'
Marko Musulin 1 : 1 58'
Nejc Gradišar 1 : 2 67'

Dogodki
Thalisson Charles Alves Moreira 9'
Gal Gorenak 38'
Rok Frešer 45'
Menjava Majcenić /  Tomašković 57'
Rok Pirtovšek 60'
Menjava Borovnik /  Gorenak 70'
Menjava Munić /  Katuša 70'
Menjava Schaubach /  Martić 74'
Menjava Dolovski /  Charles Alves Moreira 80'
Menjava Mihalić /  Musulin 80'
Menjava Bizjak /  Zukić 81'
Menjava Ciganović /  Frešer 81'
Anel Hajrić 87'
Tomislav Jagić 87'
Menjava Gobec /  Hajrić 89'
Vice Baždarić 92'
Jaka Bizjak 93'
Antonio Majcenić 94'

18. krog
Aluminij 1 : 2 Rogaška
Nafta 1903 4 : 2 Krško
Rudar Velenje 0 : 0 Jadran Dekani
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Roltek Dob
Fužinar Vzajemci 1 : 0 Primorje
Triglav Kranj 0 : 4 Krka
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 2 Vitanest Bilje
Brinje Grosuplje 0 : 2 Ilirija 1911

LESTVICA
1 Rogaška 18 43
2 Aluminij 18 39
3 Krka 18 37
4 Ilirija 1911 18 32
5 Nafta 1903 18 28
6 Beltinci Klima Tratnjek 18 25
7 Vitanest Bilje 18 24
8 Primorje 18 22
9 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 21
10 Fužinar Vzajemci 18 21
11 Rudar Velenje 18 21
12 Jadran Dekani 18 20
13 Triglav Kranj 18 18
14 Krško 17 15
15 Roltek Dob 18 15
16 Brinje Grosuplje 17 12

STRELCI
1. Matej Poplatnik 14
2. Bamba Susso 13
3. Nik Marinšek 12
4. Nejc Gradišar 9
Gašper Černe 9
6. Dino Kapitanović 8
7. Faris Zubanović 7
Marko Musulin 7
Stjepan Oštrek 7
Gal Grobelnik 7
Anel Hajrić 7
Dejan Djermanović 7
13. Chris Cener 6
Tai Matea Panić 6
Miloš Gordić 6
16. Dejan Maksimović 5
Filip Kosić 5
Artur Sagitov 5
Henrik Nerguti 5
Daniel Mikolaj Skiba 5

DELI NA