9. krog |  Krško, Stadion Matija Gubec Krško |  26.10.2022 ob 18.00

Krško

3 : 2

Roltek Dob


Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Klarič Jernej
Št. gledalcev: 150
Krško
12 Jure Ribič V
4 Lovro Musa
6 Josip Marinić
14 Tomislav Hanžek K
17 Tomislav Barišić
20 Igor Antunović
22 Ivan Brekalo
31 Oliver Petrak
34 David Arapović
39 Rob Rudonja
42 Miloš Gordić


Rezervni igralci
1 Vid Goričar V
8 Tomaž Brdik
9 Matic Predanič
15 Grance Shimba Olamba
18 Žiga Ribič
23 Mateo Lovrić
27 Blaž Stopar
28 Baltazar Anton Bogolin
32 Nikola Regović

Roltek Dob
13 Žiga Fermišek V
2 Žiga Avbelj
4 Miha Vrhovnik
5 Kristijan Šipek
7 Luka Gajič
9 Gašper Černe
17 Klemen Kunstelj K
22 Gašper Petek
31 Edvin Krupić
37 Ivan Makovec
38 Tim Židan


Rezervni igralci
12 Žan Slak V
11 Nejc Levec
15 Til Bračun
18 Tomas Jakoš
24 Žiga Dajčman
27 Darko Mitrović
58 Jaka Kasnik
66 Tristan Ciglar
77 Jan Cerar

Trener

Trener
Jernej Javornik

Sodnik
Aleksandar Matković

Zadetki
Gašper Černe 0 : 1 26'
Gašper Černe 0 : 2 33'
Oliver Petrak 1 : 2 69'
Grance Shimba Olamba 2 : 2 82'
Miloš Gordić (11m) 3 : 2 86'

Dogodki
Josip Marinić 21'
Edvin Krupić 30'
Igor Antunović 32'
Menjava Lovrić /  Musa 46'
Menjava Shimba Olamba /  Hanžek 46'
Josip Marinić 47'
Grance Shimba Olamba 58'
David Arapović 61'
Tomislav Barišić 62'
Miloš Gordić 62'
Menjava Kasnik /  Šipek 64'
Oliver Petrak 70'
Menjava Dajčman /  Kunstelj 72'
Menjava Ciglar /  Krupić 72'
Menjava Regović /  Antunović 75'
Miha Vrhovnik 78'
Tristan Ciglar 80'
Menjava Levec /  Gajič 86'
Menjava Brdik /  Brekalo 92'

9. krog
Aluminij 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Krka 3 : 1 Vitanest Bilje
Nafta 1903 2 : 0 Triglav Kranj
Primorje 2 : 2 Rudar Velenje
Ilirija 1911 0 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Brinje Grosuplje 2 : 3 Fužinar Vzajemci
Krško 3 : 2 Roltek Dob

LESTVICA
1 Rogaška 18 43
2 Aluminij 18 39
3 Krka 18 37
4 Ilirija 1911 18 32
5 Nafta 1903 18 28
6 Beltinci Klima Tratnjek 18 25
7 Vitanest Bilje 18 24
8 Primorje 18 22
9 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 21
10 Fužinar Vzajemci 18 21
11 Rudar Velenje 18 21
12 Jadran Dekani 18 20
13 Triglav Kranj 18 18
14 Brinje Grosuplje 18 15
15 Roltek Dob 18 15
16 Krško 18 15

STRELCI
1. Matej Poplatnik 14
2. Bamba Susso 13
3. Nik Marinšek 12
4. Nejc Gradišar 9
Gašper Černe 9
6. Dino Kapitanović 8
7. Faris Zubanović 7
Marko Musulin 7
Stjepan Oštrek 7
Gal Grobelnik 7
Anel Hajrić 7
Dejan Djermanović 7
13. Chris Cener 6
Tai Matea Panić 6
Miloš Gordić 6
16. Dejan Maksimović 5
Filip Kosić 5
Artur Sagitov 5
Henrik Nerguti 5
Daniel Mikolaj Skiba 5

DELI NA