14. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  28.10.2022 ob 16.00  | Prenos: Stream nzs.si

Krka

0 : 2

Rogaška


Sodniki: Bubek Alen (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč)
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 300
Krka
31 Tim Kruljac V
3 Hamza Mešanović
4 Leo Ejup K
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
20 Andraž Lipec
21 Josip Krznarić
23 Tomaž Zakrajšek
24 Dino Kapitanović
28 Kristijan Blaževski
44 Robert Marijanović


Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
8 Gregor Medle
9 Mario Jelavić
11 Matic Marcius
18 Ivan Horvat
25 Jan Đapo
34 Rene Prodanović
55 Matej Potokar

Rogaška
13 Vice Baždarić V
2 Rok Pirtovšek
5 Rene Rantuša Lampreht
6 Jan Majcen
8 Thalisson Charles Alves Moreira
9 Nejc Gradišar
10 Andrej Pavlović
22 Dinko Matošević K
23 Marko Musulin
33 Antonio Majcenić
37 Anel Hajrić


Rezervni igralci
1 Antonio Tuta V
3 Emanuel Mihalić
7 Luka Anković
11 Alen Neskič
14 Tomi Gobec
17 Dejan Kantužer
20 Ivan Dolovski
77 Filip Tomašković

Trener
Aleksander Bracović

Trener
Oskar Drobne

Sodnik
Alen Bubek

Zadetki
Anel Hajrić 0 : 1 7'
Nejc Gradišar 0 : 2 45'

Dogodki
Antonio Majcenić 31'
Anel Hajrić 39'
Menjava Marcius /  Lipec 46'
Menjava Potokar /  Kapitanović 46'
Marko Musulin 50'
Menjava Tomašković /  Majcenić 56'
Menjava Mihalić /  Musulin 56'
Menjava Jelavić /  Zakrajšek 59'
Menjava Đapo /  Mešanović 59'
Menjava Anković /  Hajrić 66'
Filip Tomašković 71'
Menjava Horvat /  Marijanović 78'
Leo Ejup 87'
Menjava Kantužer /  Majcen 93'
Menjava Gobec /  Pavlović 93'

14. krog
Krka 0 : 2 Rogaška
Rudar Velenje 2 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 2 Fužinar Vzajemci
Jadran Dekani 0 : 0 Triglav Kranj
Vitanest Bilje 0 : 1 Brinje Grosuplje
Primorje 0 : 1 Aluminij
Roltek Dob 1 : 2 Nafta 1903
Krško 0 : 4 Ilirija 1911

LESTVICA
1 Rogaška 18 43
2 Aluminij 18 39
3 Krka 18 37
4 Ilirija 1911 18 32
5 Nafta 1903 18 28
6 Beltinci Klima Tratnjek 18 25
7 Vitanest Bilje 18 24
8 Primorje 18 22
9 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 21
10 Fužinar Vzajemci 18 21
11 Rudar Velenje 18 21
12 Jadran Dekani 18 20
13 Triglav Kranj 18 18
14 Brinje Grosuplje 18 15
15 Roltek Dob 18 15
16 Krško 18 15

STRELCI
1. Matej Poplatnik 14
2. Bamba Susso 13
3. Nik Marinšek 12
4. Nejc Gradišar 9
Gašper Černe 9
6. Dino Kapitanović 8
7. Faris Zubanović 7
Marko Musulin 7
Stjepan Oštrek 7
Gal Grobelnik 7
Anel Hajrić 7
Dejan Djermanović 7
13. Chris Cener 6
Tai Matea Panić 6
Miloš Gordić 6
16. Dejan Maksimović 5
Filip Kosić 5
Artur Sagitov 5
Henrik Nerguti 5
Daniel Mikolaj Skiba 5

DELI NA