12. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  16.10.2022 ob 15.00  | Prenos: Sportklub 1

Beltinci Klima Tratnjek

4 : 3

Nafta 1903


Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 1500
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver K V
7 Maksimiljan Zorman
8 Luka Pihler
17 Filip Kosi
19 Gal Grobelnik
21 Tilen Ščernjavič
23 Luka Sočič
31 Henrik Nerguti
47 Alan Kaučič
77 Žan Žaler
99 Robert Čakš


Rezervni igralci
56 Dušan Gyergyek V
5 Žan Vidovič
6 Angelo Timotej Rec
10 Luka Hren
11 Vito Mörec
27 Luka Hari
29 Jan Bruno Kralj
45 David Đurak
66 Blaž Baligač

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
7 Dragan Brkić
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő


Rezervni igralci
12 Stefan Moćić V
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó

Trener
Damjan Gajser

Trener
Gabor Boer

Sodnik
Aleksandar Matković

Zadetki
Henrik Nerguti 1 : 0 19'
Robert Čakš 2 : 0 41'
Nermin Haljeta 2 : 1 48'
Stjepan Oštrek (11m) 2 : 2 54'
Gal Grobelnik (11m) 3 : 2 56'
Bence Szabó 3 : 3 63'
David Đurak 4 : 3 87'

Dogodki
Menjava Szabó /  Dinnyés 16'
Dávid Zoltán Gergő 36'
Menjava Novinič /  Kumer 46'
Menjava Igrec /  Florjanc 46'
Menjava Drk /  Brkić 46'
Menjava Sulejmanović /  Zoltán Gergő 46'
Luka Sočič 50'
Stjepan Oštrek 57'
Menjava Kralj /  Čakš 71'
Menjava Mörec /  Kosi 80'
Menjava Hren /  Pihler 84'
Menjava Đurak /  Grobelnik 84'
Barnabás László Fehér 90'

12. krog
Roltek Dob 3 : 2 Aluminij
Primorje 0 : 1 Ilirija 1911
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 1 Triglav Kranj
Jadran Dekani 1 : 1 Brinje Grosuplje
Krka 3 : 0 Krško
Rudar Velenje 3 : 2 Fužinar Vzajemci
Beltinci Klima Tratnjek 4 : 3 Nafta 1903
Vitanest Bilje 1 : 2 Rogaška

LESTVICA
1 Rogaška 18 43
2 Aluminij 18 39
3 Krka 18 37
4 Ilirija 1911 18 32
5 Nafta 1903 18 28
6 Beltinci Klima Tratnjek 18 25
7 Vitanest Bilje 18 24
8 Primorje 18 22
9 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 21
10 Fužinar Vzajemci 18 21
11 Rudar Velenje 18 21
12 Jadran Dekani 18 20
13 Triglav Kranj 18 18
14 Brinje Grosuplje 18 15
15 Roltek Dob 18 15
16 Krško 18 15

STRELCI
1. Matej Poplatnik 14
2. Bamba Susso 13
3. Nik Marinšek 12
4. Nejc Gradišar 9
Gašper Černe 9
6. Dino Kapitanović 8
7. Faris Zubanović 7
Marko Musulin 7
Stjepan Oštrek 7
Gal Grobelnik 7
Anel Hajrić 7
Dejan Djermanović 7
13. Chris Cener 6
Tai Matea Panić 6
Miloš Gordić 6
16. Dejan Maksimović 5
Filip Kosić 5
Artur Sagitov 5
Henrik Nerguti 5
Daniel Mikolaj Skiba 5

DELI NA