10. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  02.10.2022 ob 13.00  | Prenos: Sportklub 1

Beltinci Klima Tratnjek

2 : 2

Aluminij


Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Vojska Matej (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 400
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver K V
4 Ivan Ptiček
7 Maksimiljan Zorman
8 Luka Pihler
17 Filip Kosi
19 Gal Grobelnik
23 Luka Sočič
45 David Đurak
47 Alan Kaučič
77 Žan Žaler
99 Robert Čakš


Rezervni igralci
12 Dušan Gyergyek V
5 Žan Vidovič
6 Angelo Timotej Rec
10 Luka Hren
21 Tilen Ščernjavič
27 Luka Hari
29 Jan Bruno Kralj
31 Henrik Nerguti
66 Blaž Baligač

Aluminij
33 Tibor Banić V
4 Tin Martić
5 Hrvoje Crnčec
6 Rok Frešer
10 Nik Marinšek K
11 Jaka Bizjak
14 Tomislav Jagić
20 Andraž Borovnik
21 Gašper Jovan
34 Marko Brest
37 Luka Koblar


Rezervni igralci
1 Maj Pavli V
7 Sandro Zukić
9 Daniel Mikolaj Skiba
17 Nejc Medved
18 Tim Ciganović
19 Gal Gorenak
22 Jakov Katuša
27 Matija Munić
77 Žan Baskera

Trener
Damjan Gajser

Trener
Robert Pevnik

Sodnik
Denis Šabanagić

Zadetki
Alan Kaučič 1 : 0 29'
Andraž Borovnik 1 : 1 49'
Daniel Mikolaj Skiba 1 : 2 76'
Henrik Nerguti 2 : 2 92'

Dogodki
Menjava Ščernjavič /  Đurak 46'
Menjava Kralj /  Pihler 57'
Menjava Skiba /  Bizjak 62'
Menjava Katuša /  Borovnik 62'
Menjava Hren /  Kaučič 70'
Menjava Gorenak /  Marinšek 74'
Menjava Baskera /  Brest 74'
Rok Frešer 75'
Menjava Nerguti /  Čakš 86'
Menjava Medved /  Frešer 91'

10. krog
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Nafta 1903
Roltek Dob 1 : 4 Ilirija 1911
Vitanest Bilje 3 : 5 Krško
Primorje 2 : 2 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 2 Aluminij
Rudar Velenje 0 : 2 Triglav Kranj
Jadran Dekani 0 : 1 Rogaška
Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 1 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Rogaška 18 43
2 Aluminij 18 39
3 Krka 18 37
4 Ilirija 1911 18 32
5 Nafta 1903 18 28
6 Beltinci Klima Tratnjek 18 25
7 Vitanest Bilje 18 24
8 Primorje 18 22
9 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 21
10 Fužinar Vzajemci 18 21
11 Rudar Velenje 18 21
12 Jadran Dekani 18 20
13 Triglav Kranj 18 18
14 Krško 17 15
15 Roltek Dob 18 15
16 Brinje Grosuplje 17 12

STRELCI
1. Matej Poplatnik 14
2. Bamba Susso 13
3. Nik Marinšek 12
4. Nejc Gradišar 9
Gašper Černe 9
6. Dino Kapitanović 8
7. Faris Zubanović 7
Marko Musulin 7
Stjepan Oštrek 7
Gal Grobelnik 7
Anel Hajrić 7
Dejan Djermanović 7
13. Chris Cener 6
Tai Matea Panić 6
Miloš Gordić 6
16. Dejan Maksimović 5
Filip Kosić 5
Artur Sagitov 5
Henrik Nerguti 5
Daniel Mikolaj Skiba 5

DELI NA