10. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica |  02.10.2022 ob 15.30  | Prenos: Stream nzs.si

Kety Emmi&Impol Bistrica

2 : 1

Brinje Grosuplje


Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik), Šumer Žiga (1. pomoč), Herženjak Eric (2. pomoč)
Delegat: Karlin Marko
Št. gledalcev: 300
Kety Emmi&Impol Bistrica
1 Jaka Dabanovič K V
4 Rok Rozman
5 Lan Vidmar
6 Nejc Klašnja
8 Nejc Bračko
10 Rok Ferčič
14 Niko Havelka
17 Aljaž Ploj
27 Fran Šlamberger
29 Tai Matea Panić
47 Enej Kapun


Rezervni igralci
12 Lan Vunderl V
3 Nedim Ljubijankič
7 Anej Kujović
11 Jaša Martinčič
16 Mateo Koprivc
19 Vanja Panić
20 Gal Dvoršak
23 Jaka Korošec
24 Stian Džumhur

Brinje Grosuplje
1 Ožbej Kisovec V
2 Adnan Abdić
3 Anže Šparovec
7 Arijan Djelovci
8 Al Mahič
10 Domen Klančnik
14 Jan Kovač
18 Milan Đajič
19 Rok Šporar
23 Nejc Pušnik
24 Denis Boh K


Rezervni igralci
25 Jaka Grilj Miletič V
6 Matej Čož
9 Gregor Dorniž
11 Filip Nikola Ostojič
13 Anže Pucihar
16 Ajdin Dergić
17 Kevin Tomšič
20 Sandi Ćoralić
21 Tim Tomažon Beguš

Trener
Franc ml. Fridl

Trener
Goran Markovič

Sodnik
Bojan Tkalčič

Zadetki
Tai Matea Panić 1 : 0 6'
Jaša Martinčič 2 : 0 66'
Filip Nikola Ostojič 2 : 1 79'

Dogodki
Nejc Pušnik 38'
Menjava Dvoršak /  Klašnja 46'
Menjava Dergić /  Djelovci 55'
57'
57'
Menjava Martinčič /  Ferčič 64'
Fran Šlamberger 68'
Menjava Koprivc /  Kapun 69'
Menjava Pucihar /  Đajič 71'
Menjava Ostojič /  Boh 71'
Menjava Ćoralić /  Kovač 71'
Lan Vidmar 78'
Menjava Džumhur /  Panić 86'
Menjava Dorniž /  Šparovec 86'

10. krog
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Nafta 1903
Roltek Dob 1 : 4 Ilirija 1911
Vitanest Bilje 3 : 5 Krško
Primorje 2 : 2 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 2 Aluminij
Rudar Velenje 0 : 2 Triglav Kranj
Jadran Dekani 0 : 1 Rogaška
Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 1 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Krka 9 23
2 Aluminij 10 23
3 Rogaška 10 21
4 Nafta 1903 10 20
5 Vitanest Bilje 10 16
6 Ilirija 1911 10 14
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 10 14
8 Beltinci Klima Tratnjek 10 12
9 Fužinar Vzajemci 10 12
10 Krško 9 11
11 Primorje 10 11
12 Jadran Dekani 10 9
13 Rudar Velenje 10 9
14 Roltek Dob 8 7
15 Triglav Kranj 10 7
16 Brinje Grosuplje 10 5

STRELCI
1. Bamba Susso 11
2. Nik Marinšek 8
3. Matej Poplatnik 6
Faris Zubanović 6
Marko Musulin 6
6. Dejan Djermanović 5
Gal Grobelnik 5
Tai Matea Panić 5
9. Matic Marcius 4
Tomislav Hanžek 4
Dragan Brkić 4
Stjepan Oštrek 4
Dino Kapitanović 4
14. Mateo Lovrić 3
Barnabás László Fehér 3
Filip Kosić 3
Milan Đajič 3
Chris Cener 3
Nermin Haljeta 3
Mark Gulič 3

DELI NA