9. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij |  23.09.2022 ob 16.00

Aluminij

3 : 1

Kety Emmi&Impol Bistrica


Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Špur Staša (1. pomoč), Buh Helena (2. pomoč)
Delegat: Žalik Danijel
Št. gledalcev: 250
Aluminij
33 Tibor Banić V
4 Tin Martić
5 Hrvoje Crnčec
6 Rok Frešer
9 Daniel Mikolaj Skiba
10 Nik Marinšek K
14 Tomislav Jagić
20 Andraž Borovnik
21 Gašper Jovan
22 Jakov Katuša
37 Luka Koblar


Rezervni igralci
1 Maj Pavli V
7 Anej Dukarić
11 Jaka Bizjak
17 Nejc Medved
19 Gal Gorenak
27 Matija Munić
30 Tai Kmetec
32 Rok Schaubach
77 Žan Baskera

Kety Emmi&Impol Bistrica
1 Jaka Dabanovič K V
3 Nedim Ljubijankič
4 Rok Rozman
5 Lan Vidmar
8 Nejc Bračko
10 Rok Ferčič
11 Jaša Martinčič
14 Niko Havelka
23 Jaka Korošec
27 Fran Šlamberger
47 Enej Kapun


Rezervni igralci
12 Lan Vunderl V
7 Anej Kujović
16 Mateo Koprivc
17 Aljaž Ploj
19 Vanja Panić
20 Gal Dvoršak
24 Stian Džumhur
29 Tai Matea Panić

Trener

Trener
Franc ml. Fridl

Sodnik
Bojan Mertik

Zadetki
Andraž Borovnik 1 : 0 13'
Jakov Katuša 2 : 0 76'
Nik Marinšek (11m) 3 : 0 83'
Tai Matea Panić 3 : 1 92'

Dogodki
Rok Frešer 28'
Tin Martić 29'
Menjava Panić /  Ferčič 46'
Menjava Kujović /  Korošec 46'
Menjava Bizjak /  Skiba 65'
Nedim Ljubijankič 73'
Menjava Panić /  Martinčič 74'
Menjava Koprivc /  Kapun 74'
Menjava Gorenak /  Frešer 74'
Menjava Baskera /  Borovnik 80'
Menjava Schaubach /  Jagić 80'
Menjava Munić /  Katuša 80'

9. krog
Aluminij 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Krka 3 : 1 Vitanest Bilje
Nafta 1903 2 : 0 Triglav Kranj
Primorje 2 : 2 Rudar Velenje
Ilirija 1911 0 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Brinje Grosuplje 2 : 3 Fužinar Vzajemci
Krško  :  Roltek Dob

LESTVICA
1 Krka 9 23
2 Aluminij 9 22
3 Nafta 1903 10 20
4 Rogaška 9 18
5 Vitanest Bilje 10 16
6 Ilirija 1911 10 14
7 Fužinar Vzajemci 10 12
8 Beltinci Klima Tratnjek 9 11
9 Krško 9 11
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 9 11
11 Primorje 10 11
12 Rudar Velenje 9 9
13 Jadran Dekani 9 9
14 Roltek Dob 8 7
15 Brinje Grosuplje 9 5
16 Triglav Kranj 9 4

STRELCI
1. Bamba Susso 11
2. Nik Marinšek 8
3. Matej Poplatnik 6
Faris Zubanović 6
5. Marko Musulin 5
Dejan Djermanović 5
Gal Grobelnik 5
8. Tai Matea Panić 4
Stjepan Oštrek 4
Matic Marcius 4
Tomislav Hanžek 4
Dino Kapitanović 4
Dragan Brkić 4
14. Barnabás László Fehér 3
Filip Kosić 3
Mateo Lovrić 3
Milan Đajič 3
Chris Cener 3
Nermin Haljeta 3
Mark Gulič 3

DELI NA