9. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  25.09.2022 ob 16.00  | Prenos: Sportklub 1

Rogaška

3 : 1

Beltinci Klima Tratnjek


Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč)
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 300
Rogaška
12 Vice Baždarić V
2 Rok Pirtovšek
5 Rene Rantuša Lampreht
6 Jan Majcen
8 Thalisson Charles Alves Moreira
9 Nejc Gradišar
10 Andrej Pavlović
22 Dinko Matošević K
23 Marko Musulin
33 Antonio Majcenić
77 Filip Tomašković


Rezervni igralci
1 Gašper Krašovic V
7 Luka Anković
11 Alen Neskič
14 Tomi Gobec
16 Mark Hegedus
17 Dejan Kantužer
20 Ivan Dolovski
25 David Deljić
37 Anel Hajrić

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver K V
4 Ivan Ptiček
7 Maksimiljan Zorman
8 Luka Pihler
10 Luka Hren
17 Filip Kosi
19 Gal Grobelnik
23 Luka Sočič
47 Alan Kaučič
77 Žan Žaler
99 Robert Čakš


Rezervni igralci
12 Dušan Gyergyek V
5 Žan Vidovič
6 Angelo Timotej Rec
11 Vito Mörec
27 Luka Hari
29 Jan Bruno Kralj
31 Henrik Nerguti
45 David Đurak
66 Blaž Baligač

Trener
Oskar Drobne

Trener
Damjan Gajser

Sodnik
Dragoslav Perić

Zadetki
Filip Kosi 0 : 1 8'
Alan Kaučič (ag) 1 : 1 40'
Rok Pirtovšek 2 : 1 68'
Nejc Gradišar 3 : 1 82'

Dogodki
Menjava Hajrić /  Pavlović 65'
Menjava Kralj /  Čakš 65'
Menjava Đurak /  Kosi 65'
Jan Bruno Kralj 72'
Luka Hren 76'
Menjava Gobec /  Tomašković 80'
Menjava Mörec /  Grobelnik 80'
Jan Majcen 84'
Menjava Hegedus /  Gradišar 91'
Menjava Kantužer /  Majcen 91'
Menjava Neskič /  Musulin 91'

9. krog
Aluminij 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Krka 3 : 1 Vitanest Bilje
Nafta 1903 2 : 0 Triglav Kranj
Primorje 2 : 2 Rudar Velenje
Ilirija 1911 0 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Brinje Grosuplje 2 : 3 Fužinar Vzajemci
Krško  :  Roltek Dob

LESTVICA
1 Krka 9 23
2 Aluminij 9 22
3 Nafta 1903 10 20
4 Rogaška 9 18
5 Vitanest Bilje 10 16
6 Ilirija 1911 10 14
7 Fužinar Vzajemci 10 12
8 Beltinci Klima Tratnjek 9 11
9 Krško 9 11
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 9 11
11 Primorje 10 11
12 Rudar Velenje 9 9
13 Jadran Dekani 9 9
14 Roltek Dob 8 7
15 Brinje Grosuplje 9 5
16 Triglav Kranj 9 4

STRELCI
1. Bamba Susso 11
2. Nik Marinšek 8
3. Matej Poplatnik 6
Faris Zubanović 6
5. Marko Musulin 5
Dejan Djermanović 5
Gal Grobelnik 5
8. Tai Matea Panić 4
Stjepan Oštrek 4
Matic Marcius 4
Tomislav Hanžek 4
Dino Kapitanović 4
Dragan Brkić 4
14. Barnabás László Fehér 3
Filip Kosić 3
Mateo Lovrić 3
Milan Đajič 3
Chris Cener 3
Nermin Haljeta 3
Mark Gulič 3

DELI NA