8. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |  20.09.2022 ob 16.00  | Prenos: Sportklub 1

Rudar Velenje

0 : 3

Nafta 1903


Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč)
Delegat: Setnikar Gojko
Št. gledalcev: 200
Rudar Velenje
22 Kristijan Sekulić V
4 Luka Verbič
5 Vinko Bićanić
8 Filip Kosić
18 Omar Kočar K
21 Nik Omladič
26 Marko Martinović
29 Marin Karabatić
44 Matija Kanceljak
77 Boško Bošković
97 Luka Baruca


Rezervni igralci
72 Duje Biuk V
3 Vincent Russell Borden
10 Sandro Jovanović
12 Juraj Spudić
17 Amadej Vošnjak
20 Sampson Boampong Wirekoh
24 Urh Gaber Majcenovič

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
7 Dragan Brkić
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő


Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
3 Niko Zamuda
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
27 Barnabás László Fehér
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej

Trener
Simon Dvoršak

Trener
Gabor Boer

Sodnik
Amel Begič

Zadetki
Bence Szabó 0 : 1 24'
Stjepan Oštrek (11m) 0 : 2 39'
Stjepan Oštrek (11m) 0 : 3 59'

Dogodki
Žan Kumer 18'
Dragan Brkić 35'
Marsel Stare 42'
Matija Kanceljak 44'
Stjepan Oštrek 50'
Menjava Fehér /  Stare 52'
Menjava Drk /  Brkić 52'
Bence Szabó 55'
Menjava Wirekoh /  Baruca 64'
Menjava Vošnjak /  Martinović 64'
Menjava Sulejmanović /  Oštrek 71'
Menjava Novinič /  Dinnyés 71'
Menjava Majcenovič /  Omladič 79'
Menjava Spudić /  Karabatić 79'
Menjava Urh /  Papp 79'
Menjava Borden /  Kosić 86'

8. krog
Triglav Kranj 0 : 2 Brinje Grosuplje
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Ilirija 1911
Jadran Dekani 1 : 0 Krško
Vitanest Bilje 1 : 1 Primorje
Kety Emmi&Impol Bistrica 0 : 2 Rogaška
Rudar Velenje 0 : 3 Nafta 1903
Fužinar Vzajemci 0 : 1 Aluminij
Roltek Dob  :  Krka

LESTVICA
1 Krka 9 23
2 Aluminij 9 22
3 Nafta 1903 10 20
4 Rogaška 9 18
5 Vitanest Bilje 10 16
6 Ilirija 1911 10 14
7 Fužinar Vzajemci 10 12
8 Beltinci Klima Tratnjek 9 11
9 Krško 9 11
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 9 11
11 Primorje 10 11
12 Rudar Velenje 9 9
13 Jadran Dekani 9 9
14 Roltek Dob 8 7
15 Brinje Grosuplje 9 5
16 Triglav Kranj 9 4

STRELCI
1. Bamba Susso 11
2. Nik Marinšek 8
3. Matej Poplatnik 6
Faris Zubanović 6
5. Marko Musulin 5
Dejan Djermanović 5
Gal Grobelnik 5
8. Tai Matea Panić 4
Stjepan Oštrek 4
Matic Marcius 4
Tomislav Hanžek 4
Dino Kapitanović 4
Dragan Brkić 4
14. Barnabás László Fehér 3
Filip Kosić 3
Mateo Lovrić 3
Milan Đajič 3
Chris Cener 3
Nermin Haljeta 3
Mark Gulič 3

DELI NA