4. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  20.08.2022 ob 17.00  | Prenos: Stream nzs.si

Beltinci Klima Tratnjek

2 : 4

Vitanest Bilje


Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Mijatović Veljko (2. pomoč)
Delegat: Koletnik Drago
Št. gledalcev: 550
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver K V
4 Ivan Ptiček
7 Maksimiljan Zorman
8 Luka Pihler
9 Adis Emruli
17 Filip Kosi
19 Gal Grobelnik
21 Tilen Ščernjavič
23 Luka Sočič
47 Alan Kaučič
77 Žan Žaler


Rezervni igralci
56 Dušan Gyergyek V
5 Žan Vidovič
6 Angelo Timotej Rec
10 Luka Hren
11 Vito Mörec
27 Luka Hari
29 Jan Bruno Kralj
66 Blaž Baligač
88 Marin Rantaša

Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar V
2 Marko Hadžić
4 Marco Budić
7 Darius Daniel Jalinous
8 Rok Erniša
10 Nejc Doplihar K
15 Matic Slavec
17 Miha Žejen
26 Dawoud Dominik Jalinous
45 Bamba Susso
77 Tine Pori


Rezervni igralci
87 Anže Nabergoj V
5 Stefan Kladar
6 Mark Brešan
19 Kevin Humar
25 Nick Bizjak Batistič
29 Nik Preradović
88 Žiga Podgornik
90 Mark Gomizelj

Trener
Damjan Gajser

Trener
Dominik Beršnjak

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Bamba Susso 0 : 1 18'
Gal Grobelnik (11m) 1 : 1 55'
Adis Emruli 2 : 1 64'
Rok Erniša 2 : 2 73'
Bamba Susso 2 : 3 78'
Bamba Susso 2 : 4 94'

Dogodki
Dawoud Dominik Jalinous 42'
Menjava Rantaša /  Kaučič 46'
Luka Pihler 49'
Tilen Ščernjavič 59'
Menjava Brešan /  Pori 66'
Menjava Mörec /  Kosi 67'
Adis Emruli 68'
Menjava Kladar /  Doplihar 71'
Menjava Kralj /  Zorman 71'
74'
Miha Žejen 78'
Žan Žaler 84'
Menjava Gomizelj /  Brešan 85'
Menjava Baligač /  Grobelnik 85'

4. krog
Nafta 1903 3 : 0 Ilirija 1911
Triglav Kranj 2 : 2 Krško
Fužinar Vzajemci 1 : 3 Krka
Kety Emmi&Impol Bistrica 0 : 0 Primorje
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 4 Vitanest Bilje
Jadran Dekani 2 : 2 Roltek Dob
Brinje Grosuplje 0 : 1 Rogaška
Rudar Velenje 0 : 1 Aluminij

LESTVICA
1 Krka 9 23
2 Aluminij 9 22
3 Nafta 1903 10 20
4 Rogaška 9 18
5 Vitanest Bilje 10 16
6 Ilirija 1911 10 14
7 Fužinar Vzajemci 10 12
8 Beltinci Klima Tratnjek 9 11
9 Krško 9 11
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 9 11
11 Primorje 10 11
12 Rudar Velenje 9 9
13 Jadran Dekani 9 9
14 Roltek Dob 8 7
15 Brinje Grosuplje 9 5
16 Triglav Kranj 9 4

STRELCI
1. Bamba Susso 11
2. Nik Marinšek 8
3. Matej Poplatnik 6
Faris Zubanović 6
5. Marko Musulin 5
Dejan Djermanović 5
Gal Grobelnik 5
8. Tai Matea Panić 4
Stjepan Oštrek 4
Matic Marcius 4
Tomislav Hanžek 4
Dino Kapitanović 4
Dragan Brkić 4
14. Barnabás László Fehér 3
Filip Kosić 3
Mateo Lovrić 3
Milan Đajič 3
Chris Cener 3
Nermin Haljeta 3
Mark Gulič 3

DELI NA