4. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  20.08.2022 ob 17.00

Fužinar Vzajemci

1 : 3

Krka


Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Habuš Žan (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Karlin Marko
Št. gledalcev: 170
Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
7 Žiga Pesjak
8 Chris Cener
9 Faris Zubanović
10 Afriyie Simon Offei Gyimaha
14 Andraž Paradiž K
18 Milan Edhil Place
19 Geremias Jimmy Lima Mpanzu
20 Davide Jozić
23 Urh Grešovnik
73 Luka Posinković


Rezervni igralci
1 Amadej Vršič V
5 Damjan Vukolić
11 Matic Kotnik
17 Nik Krebs
21 Ion Ibrian
22 Jaka Krevh
24 Anže Turičnik
28 Dejan Fink
32 Matic Turičnik

Krka
31 Tim Kruljac V
3 Hamza Mešanović
4 Leo Ejup K
5 Marko Bedek
9 Dino Kapitanović
11 Matic Marcius
20 Andraž Lipec
21 Josip Krznarić
23 Tomaž Zakrajšek
28 Kristijan Blaževski
44 Robert Marijanović


Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
7 Domen Žur
8 Gregor Medle
14 Nace Beguš
18 Ivan Horvat
34 Rene Prodanović
55 Matej Potokar

Trener
Simon Oblak

Trener
Aleksander Bracović

Sodnik
Marko Podgoršek

Zadetki
Matic Marcius 0 : 1 44'
Kristijan Blaževski 0 : 2 60'
Matic Marcius 0 : 3 62'
Ion Ibrian 1 : 3 81'

Dogodki
Andraž Paradiž 16'
Menjava Ibrian /  Place 55'
Menjava Krebs /  Offei Gyimaha 55'
Davide Jozić 57'
Menjava Vukolić /  Paradiž 70'
Menjava Turičnik /  Jozić 70'
Menjava Potokar /  Kapitanović 72'
Menjava Prodanović /  Blaževski 72'
Chris Cener 76'
Menjava Krevh /  Zubanović 77'
Menjava Žur /  Marcius 77'
Menjava Horvat /  Marijanović 77'
Josip Krznarić 77'
Menjava Medle /  Krznarić 83'
Matic Turičnik 84'

4. krog
Nafta 1903 3 : 0 Ilirija 1911
Triglav Kranj 2 : 2 Krško
Fužinar Vzajemci 1 : 3 Krka
Kety Emmi&Impol Bistrica 0 : 0 Primorje
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 4 Vitanest Bilje
Jadran Dekani 2 : 2 Roltek Dob
Brinje Grosuplje 0 : 1 Rogaška
Rudar Velenje 0 : 1 Aluminij

LESTVICA
1 Krka 9 23
2 Aluminij 9 22
3 Nafta 1903 10 20
4 Rogaška 9 18
5 Vitanest Bilje 10 16
6 Ilirija 1911 10 14
7 Fužinar Vzajemci 10 12
8 Beltinci Klima Tratnjek 9 11
9 Krško 9 11
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 9 11
11 Primorje 10 11
12 Rudar Velenje 9 9
13 Jadran Dekani 9 9
14 Roltek Dob 8 7
15 Brinje Grosuplje 9 5
16 Triglav Kranj 9 4

STRELCI
1. Bamba Susso 11
2. Nik Marinšek 8
3. Matej Poplatnik 6
Faris Zubanović 6
5. Marko Musulin 5
Dejan Djermanović 5
Gal Grobelnik 5
8. Tai Matea Panić 4
Stjepan Oštrek 4
Matic Marcius 4
Tomislav Hanžek 4
Dino Kapitanović 4
Dragan Brkić 4
14. Barnabás László Fehér 3
Filip Kosić 3
Mateo Lovrić 3
Milan Đajič 3
Chris Cener 3
Nermin Haljeta 3
Mark Gulič 3

DELI NA