2. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  06.08.2022 ob 17.30

Fužinar Vzajemci

5 : 2

Vitanest Bilje


Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč)
Delegat: Vozlič Vinko
Št. gledalcev: 200
Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
7 Žiga Pesjak
8 Chris Cener
9 Faris Zubanović
10 Afriyie Simon Offei Gyimaha
14 Andraž Paradiž K
18 Milan Edhil Place
19 Geremias Jimmy Lima Mpanzu
20 Davide Jozić
23 Urh Grešovnik
73 Luka Posinković


Rezervni igralci
1 Amadej Vršič V
5 Damjan Vukolić
11 Matic Kotnik
17 Dejan Fink
21 Alex-Ilie Pituc
22 Jaka Krevh
25 Matija Založnik
32 Matic Turičnik

Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar V
2 Marko Hadžić
4 Darius Daniel Jalinous
5 Marco Budić
8 Rok Erniša
9 Thomas Breganti
10 Nejc Doplihar K
11 Bamba Susso
13 Tine Pori
17 Miha Žejen
19 Kevin Humar


Rezervni igralci
3 Nik Preradović
6 Mark Brešan
14 Tine Koron
15 Matic Slavec
16 Žiga Podgornik
18 Dawoud Dominik Jalinous
20 Mark Gomizelj
21 Nik Jermol
22 Uroš Vuk

Trener
Simon Oblak

Trener
Dominik Beršnjak

Sodnik
Matej Čontala

Zadetki
Faris Zubanović 1 : 0 9'
Chris Cener 2 : 0 10'
Chris Cener 3 : 0 13'
Bamba Susso 3 : 1 53'
Faris Zubanović 4 : 1 59'
Faris Zubanović 5 : 1 65'
Bamba Susso 5 : 2 89'

Dogodki
Kevin Humar 4'
Andraž Paradiž 36'
Nejc Doplihar 40'
Menjava Gomizelj /  Humar 46'
Menjava Jalinous /  Pori 46'
Geremias Jimmy Lima Mpanzu 51'
Menjava Jermol /  Doplihar 61'
Menjava Brešan /  Breganti 61'
Jure Lipičar 65'
Menjava Slavec /  Jalinous 66'
Menjava Vukolić /  Lima Mpanzu 67'
Menjava Turičnik /  Offei Gyimaha 67'
Chris Cener 72'
Luka Posinković 77'
Menjava Fink /  Cener 78'
Menjava Krevh /  Place 78'
Menjava Založnik /  Zubanović 86'

2. krog
Nafta 1903 0 : 0 Krka
Triglav Kranj 1 : 2 Primorje
Aluminij 0 : 0 Ilirija 1911
Rudar Velenje 1 : 1 Rogaška
Fužinar Vzajemci 5 : 2 Vitanest Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 1 Roltek Dob
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Jadran Dekani
Brinje Grosuplje 1 : 1 Krško

LESTVICA
1 Krka 9 23
2 Aluminij 9 22
3 Nafta 1903 10 20
4 Rogaška 9 18
5 Vitanest Bilje 10 16
6 Ilirija 1911 10 14
7 Fužinar Vzajemci 10 12
8 Beltinci Klima Tratnjek 9 11
9 Krško 9 11
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 9 11
11 Primorje 10 11
12 Rudar Velenje 9 9
13 Jadran Dekani 9 9
14 Roltek Dob 8 7
15 Brinje Grosuplje 9 5
16 Triglav Kranj 9 4

STRELCI
1. Bamba Susso 11
2. Nik Marinšek 8
3. Matej Poplatnik 6
Faris Zubanović 6
5. Marko Musulin 5
Dejan Djermanović 5
Gal Grobelnik 5
8. Tai Matea Panić 4
Stjepan Oštrek 4
Matic Marcius 4
Tomislav Hanžek 4
Dino Kapitanović 4
Dragan Brkić 4
14. Barnabás László Fehér 3
Filip Kosić 3
Mateo Lovrić 3
Milan Đajič 3
Chris Cener 3
Nermin Haljeta 3
Mark Gulič 3

DELI NA