2. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  05.08.2022 ob 20.00

Triglav Kranj

1 : 2

Primorje


Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Špur Staša (1. pomoč), Kranjc Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Vidmar Blaž
Št. gledalcev: 150
Triglav Kranj
54 Luka Čadež V
3 Luka Brkić K
4 Veron Šalja
7 Adam Jakupovič
9 Anel Hajrić
10 Matic Kopač
19 Luka Vuković
20 Matevž Matko
22 Dohyun Kim
31 Belmin Bobarić
33 Janko Ivetić


Rezervni igralci
1 Anej Mrežar V
2 Jaka Zupan
6 Nejc Skok Jekovec
11 Mark Čeh
16 Gal Schweiger
17 Žan Bunić
21 Jaroš Čadež
76 Tevž Pokorn
77 Stefan Petrović

Primorje
32 Arian Rener V
2 Miha Dobnikar
5 Haris Dedić K
7 Elian Demirović
9 Mark Gulič
11 Matic Zavnik
13 Matic Paljk
14 Luka Badžim
18 Tarik Čandić
19 Toni Lun Bončina
23 Artur Sagitov


Rezervni igralci
1 Jan Zagomilšek V
3 Maj Fogec
4 Franci Perko
6 Robin Zanjko
8 Gregor Cigoj
15 Kris Kolar Leban
20 Anže Breščak
24 Tristan Ciglar
27 Jan Štrukelj

Trener
Safet Hadžič

Trener
Igor Božič

Sodnik
Darjan Kovačič

Zadetki
Mark Gulič 0 : 1 12'
Elian Demirović 0 : 2 68'
Veron Šalja 1 : 2 92'

Dogodki
Menjava Skok Jekovec /  Kopač 46'
Menjava Čeh /  Ivetić 46'
Menjava Pokorn /  Jakupovič 59'
Menjava Štrukelj /  Bončina 59'
Belmin Bobarić 61'
Menjava Petrović /  Kim 64'
Menjava Čadež /  Hajrić 72'
Tarik Čandić 77'
Menjava Zanjko /  Gulič 80'
Mark Čeh 84'
Menjava Fogec /  Dedić 88'
Menjava Perko /  Zavnik 88'
Nejc Skok Jekovec 90'
Robin Zanjko 90'

2. krog
Nafta 1903 0 : 0 Krka
Triglav Kranj 1 : 2 Primorje
Aluminij 0 : 0 Ilirija 1911
Rudar Velenje 1 : 1 Rogaška
Fužinar Vzajemci 5 : 2 Vitanest Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 1 Roltek Dob
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Jadran Dekani
Brinje Grosuplje 1 : 1 Krško

LESTVICA
1 Krka 9 23
2 Aluminij 10 23
3 Rogaška 10 21
4 Nafta 1903 10 20
5 Vitanest Bilje 10 16
6 Ilirija 1911 10 14
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 10 14
8 Beltinci Klima Tratnjek 10 12
9 Fužinar Vzajemci 10 12
10 Krško 9 11
11 Primorje 10 11
12 Jadran Dekani 10 9
13 Rudar Velenje 10 9
14 Roltek Dob 8 7
15 Triglav Kranj 10 7
16 Brinje Grosuplje 10 5

STRELCI
1. Bamba Susso 11
2. Nik Marinšek 8
3. Matej Poplatnik 6
Faris Zubanović 6
Marko Musulin 6
6. Dejan Djermanović 5
Gal Grobelnik 5
Tai Matea Panić 5
9. Matic Marcius 4
Tomislav Hanžek 4
Dragan Brkić 4
Stjepan Oštrek 4
Dino Kapitanović 4
14. Mateo Lovrić 3
Barnabás László Fehér 3
Filip Kosić 3
Milan Đajič 3
Chris Cener 3
Nermin Haljeta 3
Mark Gulič 3

DELI NA