24. krog |   |  10.04.2022 ob 16.30

Nafta 1903

  :  

Fužinar Vzajemci


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nafta 1903
Z
Vitanest Bilje 2 : 5 Nafta 1903
N
Nafta 1903 1 : 1 Triglav Kranj
P
Rudar Velenje 3 : 1 Nafta 1903
N
Nafta 1903 0 : 0 Primorje
Z
Drava Ptuj 0 : 6 Nafta 1903
Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
N
Rogaška 0 : 0 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Krka
P
Gorica 3 : 0 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 6 2 3 1 6
KNK Fužinar, socialno podjetje 6 1 3 2 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 2 1 0 1 2
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 0 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 4 1 3 0 4
KNK Fužinar, socialno podjetje 4 0 3 1 2



Vse medsebojne tekme

20/21  3.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 22.08.2020, ob 17.00  Fužinar Vzajemci - Nafta 1903 1:1  (1:0) 
19/20  10.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 25.09.2019, ob 16.00  Fužinar Vzajemci - Nafta 1903 1:1  (1:0) 
18/19  23.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.04.2019, ob 16.30  Nafta 1903 - Fužinar Vzajemci 0:3  (0:1) 
18/19  8.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 21.09.2018, ob 16.00  Fužinar - Nafta 1903 0:0  (0:0) 
17/18  22.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 07.04.2018, ob 16.30  Fužinar Ravne Systems - Nafta 1903 0:2  (0:1) 
17/18  7.krog  Lendava, Športni park Lendava, 16.09.2017, ob 16.00  Nafta 1903 - Fužinar Ravne Systems 2:1  (1:0) 

24. krog
Jadran Dekani  :  Ilirija 1911
Roltek Dob  :  Brežice 1919 Terme Čatež
Krško  :  Rudar Velenje
Rogaška  :  Krka
Beltinci Klima Tratnjek  :  Gorica
Drava Ptuj  :  Vitanest Bilje
Primorje  :  Triglav Kranj
Nafta 1903  :  Fužinar Vzajemci

LESTVICA
1 Triglav Kranj 7 16
2 Gorica 6 15
3 Roltek Dob 7 13
4 Rogaška 7 13
5 Rudar Velenje 7 12
6 Fužinar Vzajemci 7 12
7 Krka 7 10
8 Primorje 7 10
9 Nafta 1903 7 9
10 Beltinci Klima Tratnjek 7 8
11 Vitanest Bilje 6 7
12 Drava Ptuj 7 7
13 Krško 6 6
14 Ilirija 1911 7 4
15 Jadran Dekani 6 3
16 Brežice 1919 Terme Čatež 7 3

STRELCI
1. Brian Sousa Saramago 6
2. Vedran Vinko 4
Denis Petrovič 4
Alen Krajnc 4
Matic Marcius 4
Leon Marinič 4
Nik Jermol 4
Gašper Jovan 4
9. Luka Lovenjak 3
Tristan Ciglar 3
Jakob Kodermac 3
Sebastian Lesjak 3
Nermin Haljeta 3
Matej Potokar 3
Mark Čeh 3
Rene Šolaja 3
Bence Szabó 3
Josip Krznarić 3
19. Jakov Katuša 2
Kristijan Stanić 2

DELI NA