15. krog |  Ljubljana, Stadion Ilirija |  06.11.2021 ob 14.00

Ilirija 1911

  :  

Triglav Kranj


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 0 : 1 Primorje
N
Drava Ptuj 0 : 0 Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 1 : 0 Roltek Dob
P
Nafta 1903 2 : 1 Ilirija 1911
N
Ilirija 1911 1 : 1 Jadran Dekani
Triglav Kranj
N
Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 1 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 3 : 0 Vitanest Bilje
Z
Triglav Kranj 4 : 0 Krško
Z
Rudar Velenje 0 : 1 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 2 : 0 Primorje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 24 9 3 12 35
Triglav Kranj 24 12 3 9 39
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 11 6 1 4 26
Triglav Kranj 11 4 1 6 15
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 13 3 2 8 9
Triglav Kranj 13 8 2 3 24



Vse medsebojne tekme

1SML2122  9.krog  Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 17.10.2021, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Triglav Kranj 3:1  (1:1) 
1SKL2122  9.krog  Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 17.10.2021, ob 13.00  Ilirija Extra-Lux - Triglav Kranj 4:0  (1:0) 
1SKL2021  10.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 18.10.2020, ob 14.00  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 2:1  (0:0) 
1SML2021  10.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 18.10.2020, ob 16.00  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 4:0  (3:0) 
U15ZA1920  14.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 10.11.2019, ob 13.00  Ilirija Extra-Lux - Triglav Kranj 6:1  (4:0) 
1SML1920  9.krog  Kranj, Športni center Kranj, 12.10.2019, ob 15.30  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 0:0  (0:0) 
1SKL1920  9.krog  Kranj, Športni center Kranj, 12.10.2019, ob 13.30  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 1:1  (0:0) 
U15ZA1920  1.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 17.08.2019, ob 11.00  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 1:2  (0:2) 
U15ZA1819  20.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 14.04.2019, ob 11.00  Ilirija Extra-Lux - Triglav Kranj 1:0  (1:0) 
1SKL1819  19.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 24.04.2019, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Triglav Kranj 2:3  (2:1) 
1SML1819  19.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 24.04.2019, ob 17.00  Ilirija Extra-Lux - Triglav Kranj 1:2  (0:2) 
U15ZA1819  7.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 22.09.2018, ob 11.00  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 3:0  (2:0) 
1SML1819  6.krog  Kranj, Športni center Kranj, 15.09.2018, ob 16.00  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 0:2  (0:1) 
1SKL1819  6.krog  Kranj, Športni center Kranj, 15.09.2018, ob 14.00  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 0:1  (0:0) 
U15ZA1718  21.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 14.04.2018, ob 11.00  Triglav Kranj - Ilirija 1911 3:1  (2:0) 
U15ZA1718  8.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 23.09.2017, ob 11.00  Ilirija 1911 - Triglav Kranj 1:1  (0:0) 
1.SML 14/15  23.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 12.04.2015, ob 13.00  - 4:1  (1:1) 
1.SKL 14/15  23.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 12.04.2015, ob 11.00  - 2:4  (1:2) 
1.SML 14/15  8.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 13.09.2014, ob 16.30  - 2:1  (1:0) 
1.SKL 14/15  8.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 13.09.2014, ob 14.30  - 3:0  (3:0) 
1.SML 13/14  19.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 15.03.2014, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
1.SKL 13/14  19.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 15.03.2014, ob 11.00  - 4:0  (1:0) 
1.SKL 13/14  4.krog  Ljubljana, Športni park Ilirija, 23.08.2013, ob 15.30  - 0:1  (0:1) 
1.SML 13/14  4.krog  Ljubljana Šiška, Športni park Ilirija-naravna t, 23.08.2013, ob 17.30  - 2:1  (0:0) 

15. krog
Krka  :  Primorje
Rogaška  :  Drava Ptuj
Beltinci Klima Tratnjek  :  Roltek Dob
Fužinar Vzajemci  :  Vitanest Bilje
Ilirija 1911  :  Triglav Kranj
Gorica  :  Rudar Velenje
Jadran Dekani  :  Nafta 1903
Brežice 1919 Terme Čatež  :  Krško

LESTVICA
1 Triglav Kranj 13 32
2 Gorica 11 28
3 Fužinar Vzajemci 13 25
4 Primorje 13 23
5 Rudar Velenje 13 21
6 Roltek Dob 13 20
7 Nafta 1903 12 19
8 Rogaška 13 19
9 Beltinci Klima Tratnjek 13 18
10 Krka 12 15
11 Vitanest Bilje 13 13
12 Ilirija 1911 13 10
13 Krško 13 10
14 Jadran Dekani 12 9
15 Drava Ptuj 12 8
16 Brežice 1919 Terme Čatež 13 7

STRELCI
1. Tin Matić 11
2. Brian Sousa Saramago 9
Vedran Vinko 9
4. Alen Krajnc 8
Jakob Kodermac 8
6. Nejc Gradišar 7
7. Etien Velikonja 6
8. Denis Petrovič 5
Nermin Haljeta 5
Jakov Katuša 5
Edi Horvat 5
Nik Jermol 5
13. Gašper Jovan 4
Aleksandar Zeljković 4
Vito Batistić 4
Andrej Pavlović 4
Matej Potokar 4
Leon Marinič 4
Mark Čeh 4
Erwin Tiganj 4

DELI NA