14. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |  30.10.2021 ob 14.00

Rudar Velenje

  :  

Ilirija 1911


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 4 : 1 Brežice 1919 Terme Čatež
Z
Vitanest Bilje 0 : 2 Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 1 Triglav Kranj
Z
Rudar Velenje 3 : 1 Krško
P
Primorje 4 : 0 Rudar Velenje
Ilirija 1911
N
Drava Ptuj 0 : 0 Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 1 : 0 Roltek Dob
P
Nafta 1903 2 : 1 Ilirija 1911
N
Ilirija 1911 1 : 1 Jadran Dekani
N
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 2 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 10 3 2 5 16
ND Ilirija 10 5 2 3 23
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 4 3 0 1 9
ND Ilirija 4 1 0 3 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 6 0 2 4 7
ND Ilirija 6 4 2 0 16



Vse medsebojne tekme

1SML1920  10.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.10.2019, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Rudar Velenje 2:2  (1:1) 
1SKL1920  10.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.10.2019, ob 13.00  Ilirija Extra-Lux - Rudar Velenje 3:2  (0:0) 
1.SML 14/15  16.krog  Velenje, Mestni stadion ob jez.-ut, 08.11.2014, ob 14.00  - 1:3  (1:1) 
1.SKL 14/15  16.krog  Velenje, Mestni stadion ob jez - ut, 08.11.2014, ob 12.00  - 3:2  (3:0) 
1.SKL 14/15  1.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 09.08.2014, ob 15.30  - 1:0  (0:0) 
1.SML 14/15  1.krog  Ljubljana, Ljubljana-Šiška, 09.08.2014, ob 17.30  - 4:0  (2:0) 
1.SKL 13/14  29.krog  Velenje, Umetna trava, 24.05.2014, ob 15.30  - 2:0  (0:0) 
1.SML 13/14  29.krog  Velenje, Umetna trava, 24.05.2014, ob 17.30  - 3:2  (1:1) 
1.SML 13/14  14.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija- naravna trava, 02.11.2013, ob 14.00  - 4:1  (1:1) 
1.SKL 13/14  14.krog  Ljubljana, ŠP Ilirija - nravna trava, 02.11.2013, ob 12.00  - 2:2  (2:1) 

14. krog
Nafta 1903  :  Beltinci Klima Tratnjek
Triglav Kranj  :  Fužinar Vzajemci
Vitanest Bilje  :  Brežice 1919 Terme Čatež
Krško  :  Jadran Dekani
Roltek Dob  :  Rogaška
Primorje  :  Gorica
Rudar Velenje  :  Ilirija 1911
Drava Ptuj  :  Krka

LESTVICA
1 Triglav Kranj 12 31
2 Gorica 10 25
3 Fužinar Vzajemci 12 22
4 Rudar Velenje 12 21
5 Primorje 12 20
6 Roltek Dob 12 20
7 Rogaška 12 19
8 Beltinci Klima Tratnjek 12 17
9 Nafta 1903 11 16
10 Krka 11 12
11 Vitanest Bilje 12 12
12 Ilirija 1911 12 10
13 Krško 12 9
14 Jadran Dekani 10 8
15 Drava Ptuj 12 8
16 Brežice 1919 Terme Čatež 12 6

STRELCI
1. Tin Matić 11
2. Brian Sousa Saramago 8
Vedran Vinko 8
4. Alen Krajnc 7
Jakob Kodermac 7
6. Nejc Gradišar 6
7. Nermin Haljeta 5
Denis Petrovič 5
Nik Jermol 5
10. Gašper Jovan 4
Marsel Stare 4
Edi Horvat 4
Andrej Pavlović 4
Jakov Katuša 4
Vito Batistić 4
Etien Velikonja 4
Stefan Andjelić 4
Matic Marcius 4
Matej Potokar 4
Leon Marinič 4

DELI NA