14. krog |   |  31.10.2021 ob 14.00

Rudar Velenje

  :  

Ilirija 1911


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 4 : 1 Drava Ptuj
Z
Roltek Dob 1 : 2 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 1 Nafta 1903
Z
Jadran Dekani 0 : 1 Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 1 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 1 : 4 Rogaška
P
Krka 2 : 0 Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 0 : 1 Gorica
Z
Krško 0 : 2 Ilirija 1911
P
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 10 3 2 5 16
ND Ilirija 10 5 2 3 23
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 4 3 0 1 9
ND Ilirija 4 1 0 3 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 6 0 2 4 7
ND Ilirija 6 4 2 0 16



Vse medsebojne tekme

1SML1920  10.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.10.2019, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Rudar Velenje 2:2  (1:1) 
1SKL1920  10.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.10.2019, ob 13.00  Ilirija Extra-Lux - Rudar Velenje 3:2  (0:0) 
1.SML 14/15  16.krog  Velenje, Mestni stadion ob jez.-ut, 08.11.2014, ob 14.00  - 1:3  (1:1) 
1.SKL 14/15  16.krog  Velenje, Mestni stadion ob jez - ut, 08.11.2014, ob 12.00  - 3:2  (3:0) 
1.SKL 14/15  1.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 09.08.2014, ob 15.30  - 1:0  (0:0) 
1.SML 14/15  1.krog  Ljubljana, Ljubljana-Šiška, 09.08.2014, ob 17.30  - 4:0  (2:0) 
1.SKL 13/14  29.krog  Velenje, Umetna trava, 24.05.2014, ob 15.30  - 2:0  (0:0) 
1.SML 13/14  29.krog  Velenje, Umetna trava, 24.05.2014, ob 17.30  - 3:2  (1:1) 
1.SML 13/14  14.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija- naravna trava, 02.11.2013, ob 14.00  - 4:1  (1:1) 
1.SKL 13/14  14.krog  Ljubljana, ŠP Ilirija - nravna trava, 02.11.2013, ob 12.00  - 2:2  (2:1) 

14. krog
Krško  :  Jadran Dekani
Nafta 1903  :  Beltinci Klima Tratnjek
Roltek Dob  :  Rogaška
Drava Ptuj  :  Krka
Primorje  :  Gorica
Rudar Velenje  :  Ilirija 1911
Triglav Kranj  :  Fužinar Vzajemci
Vitanest Bilje  :  Brežice 1919 Terme Čatež

LESTVICA
1 Triglav Kranj 7 16
2 Gorica 6 15
3 Roltek Dob 7 13
4 Rogaška 7 13
5 Rudar Velenje 7 12
6 Fužinar Vzajemci 7 12
7 Krka 7 10
8 Primorje 7 10
9 Nafta 1903 7 9
10 Beltinci Klima Tratnjek 7 8
11 Vitanest Bilje 6 7
12 Drava Ptuj 7 7
13 Krško 6 6
14 Ilirija 1911 7 4
15 Jadran Dekani 6 3
16 Brežice 1919 Terme Čatež 7 3

STRELCI
1. Brian Sousa Saramago 6
2. Vedran Vinko 4
Denis Petrovič 4
Alen Krajnc 4
Matic Marcius 4
Leon Marinič 4
Nik Jermol 4
Gašper Jovan 4
9. Luka Lovenjak 3
Tristan Ciglar 3
Jakob Kodermac 3
Sebastian Lesjak 3
Nermin Haljeta 3
Matej Potokar 3
Mark Čeh 3
Rene Šolaja 3
Bence Szabó 3
Josip Krznarić 3
19. Jakov Katuša 2
Kristijan Stanić 2

DELI NA