13. krog |   |  24.10.2021 ob 15.00

Ilirija 1911

  :  

Primorje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija 1911
N
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 2 Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 1 : 4 Rogaška
P
Krka 2 : 0 Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 0 : 1 Gorica
Z
Krško 0 : 2 Ilirija 1911
Primorje
Z
Primorje 4 : 0 Rudar Velenje
N
Primorje 2 : 2 Krško
Z
Drava Ptuj 2 : 4 Primorje
P
Primorje 1 : 2 Roltek Dob
N
Nafta 1903 0 : 0 Primorje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 8 6 2 0 17
Primorje 8 0 2 6 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 3 2 1 0 5
Primorje 3 0 1 2 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 5 4 1 0 12
Primorje 5 0 1 4 3



Vse medsebojne tekme

U15ZA2122  3.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 11.09.2021, ob 11.00  Primorje - Ilirija Extra-Lux 1:5  (1:2) 
3.SNLZ1920  9.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 12.10.2019, ob 15.30  Ilirija 1911 - Primorje 0:0  (0:0) 
2SMLZ1718  20.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 14.04.2018, ob 18.00  ND Primorje - Ilirija 1911 Extra-Lux 2:3  (1:1) 
2SKLZ1718  20.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 14.04.2018, ob 16.00  ND Primorje - Ilirija 1911 Extra-Lux 0:2  (0:2) 
2SMLZ1718  11.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 15.10.2017, ob 13.00  Primorje - Ilirija 1911 Extra-Lux 0:2  (0:2) 
2SKLZ1718  11.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 15.10.2017, ob 11.00  Primorje - Ilirija 1911 Extra-Lux 0:0  (0:0) 
2SMLZ1718  2.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 20.08.2017, ob 17.00  Ilirija 1911 Extra-Lux - Primorje 3:0  (2:0) 
2SKLZ1718  2.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 20.08.2017, ob 15.00  Ilirija 1911 Extra-Lux - Primorje 2:0  (2:0) 

13. krog
Vitanest Bilje  :  Krško
Brežice 1919 Terme Čatež  :  Triglav Kranj
Fužinar Vzajemci  :  Rudar Velenje
Ilirija 1911  :  Primorje
Gorica  :  Drava Ptuj
Krka  :  Roltek Dob
Rogaška  :  Nafta 1903
Beltinci Klima Tratnjek  :  Jadran Dekani

LESTVICA
1 Triglav Kranj 8 19
2 Gorica 7 18
3 Roltek Dob 8 16
4 Fužinar Vzajemci 8 15
5 Primorje 8 13
6 Rogaška 8 13
7 Nafta 1903 8 12
8 Rudar Velenje 8 12
9 Krka 8 10
10 Beltinci Klima Tratnjek 8 9
11 Krško 7 9
12 Vitanest Bilje 7 7
13 Drava Ptuj 8 7
14 Ilirija 1911 8 5
15 Jadran Dekani 7 3
16 Brežice 1919 Terme Čatež 8 3

STRELCI
1. Vedran Vinko 6
Brian Sousa Saramago 6
3. Jakob Kodermac 5
4. Leon Marinič 4
Matic Marcius 4
Nermin Haljeta 4
Matej Potokar 4
Denis Petrovič 4
Alen Krajnc 4
Nik Jermol 4
Gašper Jovan 4
Tin Matić 4
13. Bence Szabó 3
Josip Krznarić 3
Denis Cerovec 3
Andrej Pavlović 3
Tristan Ciglar 3
Sebastian Lesjak 3
Ognjen Bubnjević 3
Mark Čeh 3

DELI NA