8. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  17.09.2021 ob 15.30

Drava Ptuj

  :  

Triglav Kranj


Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik), Šumer Žiga (1. pomoč), Perger Primož (2. pomoč)
Delegat: Drvarič Marjan
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Ptuj
P
Rudar Velenje 4 : 1 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 2 : 4 Primorje
P
Drava Ptuj 0 : 1 Krško
Z
Roltek Dob 2 : 5 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 6 Nafta 1903
Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 0 : 1 Roltek Dob
N
Nafta 1903 1 : 1 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 1 : 0 Jadran Dekani
Z
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 1 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 3 : 0 Rogaška


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 7 2 1 4 6
Triglav Kranj 7 4 1 2 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 4 1 0 3 2
Triglav Kranj 4 3 0 1 9
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 1 1 1 4
Triglav Kranj 3 1 1 1 7



Vse medsebojne tekme

20/21  12.krog  Zavrč, Mestni stadion Ptuj, 17.10.2020, ob 15.00  Drava Ptuj - Triglav Kranj 1:0  (1:0) 
16/17  23.krog  Kranj, Športni center Kranj, 30.04.2017, ob 15.00  Triglav Kranj - Drava Ptuj 3:3  (2:1) 
16/17  17.krog  Kranj, Športni center Kranj, 19.03.2017, ob 15.00  Triglav Kranj - Drava Ptuj 4:0  (1:0) 
16/17  8.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 24.09.2016, ob 16.00  Drava Ptuj - Triglav Kranj 1:5  (0:3) 
15/16  25.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 06.05.2016, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 
15/16  15.krog  Kranj, ŠC Kranj, 15.11.2015, ob 14.00  - 0:1  (0:1) 
15/16  6.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.09.2015, ob 16.00  - 0:3  (0:1) 

8. krog
Drava Ptuj  :  Triglav Kranj
Primorje  :  Rudar Velenje
Beltinci Klima Tratnjek  :  Ilirija 1911
Jadran Dekani  :  Fužinar Vzajemci
Nafta 1903  :  Brežice 1919 Terme Čatež
Roltek Dob  :  Vitanest Bilje
Krško  :  Krka
Rogaška  :  Gorica

LESTVICA
1 Triglav Kranj 7 16
2 Gorica 6 15
3 Roltek Dob 7 13
4 Rogaška 7 13
5 Rudar Velenje 7 12
6 Fužinar Vzajemci 7 12
7 Krka 7 10
8 Primorje 7 10
9 Nafta 1903 7 9
10 Beltinci Klima Tratnjek 7 8
11 Vitanest Bilje 6 7
12 Drava Ptuj 7 7
13 Krško 6 6
14 Ilirija 1911 7 4
15 Jadran Dekani 6 3
16 Brežice 1919 Terme Čatež 7 3

STRELCI
1. Brian Sousa Saramago 6
2. Vedran Vinko 4
Denis Petrovič 4
Alen Krajnc 4
Matic Marcius 4
Leon Marinič 4
Nik Jermol 4
Gašper Jovan 4
9. Luka Lovenjak 3
Tristan Ciglar 3
Jakob Kodermac 3
Sebastian Lesjak 3
Nermin Haljeta 3
Matej Potokar 3
Mark Čeh 3
Rene Šolaja 3
Bence Szabó 3
Josip Krznarić 3
19. Jakov Katuša 2
Kristijan Stanić 2

DELI NA