16. krog |   | 

Nafta 1903

  :  

Mb Tabor


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nafta 1903
Z
Jarenina 1 : 2 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 5 : 0 Šmartno 1928
P
Šampion 3 : 2 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 7 : 0 KETY EMMI Bistrica
Z
Mb Tabor 1 : 4 Nafta 1903
Mb Tabor
P
Šampion 3 : 2 Mb Tabor
Z
Mb Tabor 3 : 1 KETY EMMI Bistrica
N
Mb Tabor 1 : 1 Rudar Velenje
Z
Hajdina 1 : 4 Mb Tabor
P
Mb Tabor 1 : 4 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 6 3 2 1 15
NK MB Tabor 6 1 2 3 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 2 0 2 0 3
NK MB Tabor 2 0 2 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 4 3 0 1 12
NK MB Tabor 4 1 0 3 9



Vse medsebojne tekme

21/22  5.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 18.09.2021, ob 16.00  MB Tabor - Nafta 1903 1:4  (1:1) 
20/21  11.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 22.05.2021, ob 17.30  MB Tabor - Nafta 1903 3:5  (1:1) 
19/20  8.krog  Hotiza, Športni park Hotiza, 28.09.2019, ob 13.00  NK Nafta 1903 - NK MB Tabor 0:0  (0:0) 
18/19  23.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 27.04.2019, ob 17.00  NK MB Tabor - Nafta 1903 4:1  (1:0) 
18/19  11.krog  Lendava, Športni park Lendava, 20.10.2018, ob 13.00  Nafta 1903 - NK MB Tabor 3:3  (0:2) 
18/19  2.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 25.08.2018, ob 17.00  NK MB Tabor - Nafta 1903 1:2  (0:2) 

16. krog
Rudar Velenje  :  Hajdina
Nafta 1903  :  Mb Tabor
NŠ Dravograd  :  KETY EMMI Bistrica
NK Krško  :  Šampion
Miklavž  :  Šmartno 1928
Veržej  :  Jarenina

LESTVICA
1 NŠ Dravograd 8 21
2 NK Krško 9 19
3 Rudar Velenje 8 17
4 Nafta 1903 9 17
5 Šampion 9 16
6 Miklavž 9 15
7 Mb Tabor 9 12
8 Veržej 8 11
9 Jarenina 9 7
10 KETY EMMI Bistrica 7 5
11 Hajdina 8 3
12 Šmartno 1928 9 0

STRELCI
1. Gal Podlesnik 15
2. Florian Jonuzaj 7
3. Blaž Kocijan 6
Dominik Novak 6
5. Noa Medved 5
Josip Žganec 5
Alex Gajanić 5
Matej Mezga 5
Sven Goronja 5
10. Alen Romih 4
Adam Marcen 4
Til Bračun 4
Niko Frančić 4
Fran Derkuća 4
Jan Patrik Gabrovec 4
Jan Žnidar Koprivnik 4
val Mihalič Rader 4
Ajdin Kadrić 4
19. Žiga Strniša 3
Nejc Čavnik 3

DELI NA