Sodniki: | Matoša Martin (glavni sodnik), Šumer Žiga (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Matković Aleksandar (5. sodnik) , Antič Mihael (6. sodnik) |
Delegat: | Vavpetič Vladimir |
Št. gledalcev: | 80 |
A2S Celje | ||
---|---|---|
12 | Luka Kolar | V |
3 | Jan Satler | |
4 | Valeri Kamburov | |
6 | Miha Sitar | |
8 | Tim Veber | |
9 | Luka Štravs | |
10 | Dejan Kantužer | K |
11 | Luka Milinovič | |
16 | Mateo Koprivc | |
19 | Mark Stojinović | |
20 | Nejc Ajhmajer | |
Rezervni igralci |
||
1 | Filip Stanojević | V |
7 | Armin Kahvedžić | |
14 | Tin Kozar | |
15 | Anej Brecl | |
17 | Maj Škoflek | |
18 | Domen Justinek |
Bravo Mastercard | ||
---|---|---|
1 | Aljaž Božič | V |
3 | Martin Hovnik | |
5 | Kristjan Trdin | |
8 | Beno Selan | |
9 | Semir Selimović | |
11 | Aljaž Dodig | |
15 | Enej Jarkovič | |
16 | Dario Sivonjić | K |
17 | Kristijan Frlic | |
19 | Gal Puconja | |
20 | Jan Franc Kopatin | |
Rezervni igralci |
||
12 | Nik Strmec | V |
6 | Nejc Žunec | |
10 | Gregor Medle | |
13 | Lovro Žle | |
18 | Oskar Gruden | |
24 | Jan Rovšek |
Trener |
---|
Simon Sešlar |
Trener |
---|
Matej Drobnič |
Sodnik | ||
---|---|---|
Martin Matoša |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Tim Veber | 1 : 0 | 2' | |
Tim Veber | 2 : 0 | 61' | |
Nejc Ajhmajer | 3 : 0 | 71' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Mateo Koprivc | 38' | |||
Medle / Selimović | 51' | |||
Miha Sitar | 52' | |||
Žle / Frlic | 63' | |||
Justinek / Milinovič | 65' | |||
Škoflek / Koprivc | 71' | |||
Kozar / Veber | 80' | |||
Gruden / Puconja | 80' |
2. krog | ||
---|---|---|
Nova KBM Aluminij | 3 : 1 | Krka |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 2 | Koper |
A2S Celje | 3 : 0 | Bravo Mastercard |
Radomlje | 2 : 3 | Drava Ptuj |
Mura | 0 : 1 | Brinje Grosuplje |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |