21. krog |   | 

Aluminij

  :  

Kalcer Radomlje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Aluminij 1 : 3 Maribor
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Gorica
P
Kalcer Radomlje 3 : 1 Aluminij
P
Aluminij 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Kalcer Radomlje
N
Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 5 : 0 Drava Ptuj
Z
Brinje Grosuplje 0 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 1 Aluminij
N
Domžale 0 : 0 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 7 3 0 4 13
Kalcer Radomlje 7 4 0 3 8
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 1 0 2 7
Kalcer Radomlje 3 2 0 1 3
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 4 2 0 2 6
Kalcer Radomlje 4 2 0 2 5



Vse medsebojne tekme

20/21  8.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 04.10.2020, ob 15.00  Kalcer Radomlje - Aluminij 3:1  (1:1) 
19/20  14.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 13.00  Aluminij - Kalcer Radomlje 7:1  (2:1) 
19/20  1.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 18.08.2019, ob 17.00  Kalcer Radomlje - Aluminij 1:2  (0:1) 
18/19  26.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 25.05.2019, ob 17.30  Kalcer Radomlje - Aluminij 0:3  (0:0) 
18/19  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.11.2018, ob 14.00  Aluminij - Kalcer Radomlje 0:1  (0:0) 
17/18  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.03.2018, ob 16.00  Aluminij - Kalcer Radomlje 0:1  (0:1) 
17/18  6.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 15.09.2017, ob 18.30  Kalcer Radomlje - Aluminij 1:0  (0:0) 

21. krog
Drava Ptuj  :  Triglav Kranj
Brinje Grosuplje  :  Ilirija Extra-Lux
Aluminij  :  Kalcer Radomlje
Bravo Mastercard  :  Olimpija Ljubljana
Koper  :  Maribor
Mura  :  A2S Celje
Gorica  :  Domžale

LESTVICA
1 Domžale 11 26
2 Maribor 11 24
3 Olimpija Ljubljana 11 22
4 Kalcer Radomlje 11 21
5 Triglav Kranj 11 16
6 Ilirija Extra-Lux 11 16
7 Mura 11 16
8 Koper 11 14
9 A2S Celje 11 14
10 Brinje Grosuplje 11 13
11 Aluminij 11 12
12 Bravo Mastercard 11 11
13 Drava Ptuj 11 8
14 Gorica 11 5

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Albin Ahmetaj 6
Gašper Černe 6
4. Alen Čaušević 5
Nick Perc 5
Emir Saitoski 5
Nik Fortuna 5
Nikola Jovićević 5
9. Kristian Resanovič Kvas 4
Damis Šabić 4
Vito Štrakl 4
Nik Erhatič 4
Luka Vuković 4
Nejc Medved 4
Maj Šolaja 4
Žan Bracovič 4
Nejc Ajhmajer 4
Marko Brest 4
Ognjen Bakić 4
Tom Kljun 4

DELI NA