16. krog |   | 

Aluminij

  :  

Domžale

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Gorica
P
Kalcer Radomlje 3 : 1 Aluminij
N
Drava Ptuj 2 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje
Domžale
N
Domžale 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Domžale 5 : 0 Gorica
Z
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Domžale 5 : 1 Drava Ptuj
Z
Brinje Grosuplje 0 : 3 Domžale


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 32 13 2 17 45
Domžale 32 17 2 13 69
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 15 7 1 7 19
Domžale 15 7 1 7 30
 
Športni park Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 6 1 10 26
Domžale 17 10 1 6 39



Vse medsebojne tekme

20/21  3.krog  Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 22.08.2020, ob 16.30  Domžale - Aluminij 3:2  (1:1) 
19/20  9.krog  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 30.11.2019, ob 13.00  Domžale - Aluminij 3:0  (2:0) 
18/19  17.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.03.2019, ob 15.00  Aluminij - Domžale 1:0  (0:0) 
18/19  4.krog  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 13.00  Domžale - Aluminij 1:0  (1:0) 
17/18  17.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 24.05.2018, ob 17.30  Aluminij - Domžale 2:3  (0:1) 
17/18  4.krog  Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 26.08.2017, ob 13.00  Domžale - Aluminij 0:2  (0:1) 
16/17  15.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - umetna trava, 19.11.2016, ob 14.00  Aluminij - Domžale 0:6  (0:3) 
16/17  2.krog  ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 14.08.2016, ob 18.00  Domžale - Aluminij 4:2  (2:0) 
15/16  21.krog  Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 01.03.2016, ob 14.00  - 3:1  (2:1) 
15/16  6.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.09.2015, ob 16.00  - 2:1  (1:0) 
14/15  26.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 03.05.2015, ob 13.00  - 0:5  (0:0) 
14/15  11.krog  Domžale, Umetna trava, 12.10.2014, ob 14.00  - 4:0  (1:0) 
13/14  24.krog  Domžale, Umetna trava, 19.04.2014, ob 13.00  - 4:3  (2:1) 
13/14  9.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 02.10.2013, ob 16.00  - 0:2  (0:0) 
12/13  29.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.06.2013, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
12/13  14.krog  Domžale, Umetna trava, 17.11.2012, ob 13.00  - 2:2  (2:0) 
11/12  20.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 18.03.2012, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  5.krog  Domžale, Umetna trava, 11.09.2011, ob 16.00  - 6:0  (0:0) 
10/11  26.krog  Domžale, Umetna trava, 22.05.2011, ob 16.00  - 4:0  (3:0) 
10/11  11.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 23.10.2010, ob 15.00  - 1:2  (1:0) 
09/10  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 28.11.2009, ob 13.30  - 1:0  (1:0) 
09/10  1.krog  Ihan, Igrišče v Ihanu, 08.08.2009, ob 18.30  - 0:3  (0:0) 
08/09  28.krog  Ihan, Ihan, 16.05.2009, ob 15.00  - 1:3  (1:2) 
08/09  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 09.11.2008, ob 14.00  - 1:4  (1:1) 
07/08  21.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 12.04.2008, ob 16.00  - 3:1  (1:1) 
07/08  8.krog  Na igrišču v Ihanu, Na igrišču v Ihanu, 25.09.2007, ob 16.30  - 0:2  (0:1) 
06/07  26.krog  Domžale, Domžale, 18.05.2007, ob 18.00  - 3:1  (2:0) 
06/07  13.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 04.11.2006, ob 14.30  - 0:3  (0:0) 
05/06  15.krog  Kidričevo, 19.11.2005, ob 14.00  - 4:2  (2:0) 
05/06  2.krog  Športni park Domžale, 10.08.2005, ob 18.00  - 1:2  (1:1) 
04/05  20.krog  Domžale, 16.04.2005, ob 16.00  - 0:3  (0:3) 
04/05  7.krog  Kidričevo, 11.09.2004, ob 16.30  - 3:1  (0:0) 

16. krog
Triglav Kranj  :  Olimpija Ljubljana
Gorica  :  Maribor
Kalcer Radomlje  :  A2S Celje
Ilirija Extra-Lux  :  Mura
Drava Ptuj  :  Koper
Brinje Grosuplje  :  Bravo Mastercard
Aluminij  :  Domžale

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA