14. krog |  Ljubljana, Stadion Ilirija |  PRELOŽENO

Ilirija Extra-Lux

  :  

Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija Extra-Lux
P
Triglav Kranj 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Maribor
Z
Maribor 5 : 1 Koper
P
Mura 2 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 0 A2S Celje
Z
Maribor 11 : 1 Triglav Kranj
P
Olimpija Ljubljana 5 : 1 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 8 0 1 7 7
Maribor 8 7 1 0 28
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 0 1 3 2
Maribor 4 3 1 0 9
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 0 0 4 5
Maribor 4 4 0 0 19



Vse medsebojne tekme

20/21  1.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 15.08.2020, ob 17.00  Maribor - Ilirija Extra-Lux 5:2  (3:1) 
19/20  8.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 27.11.2019, ob 13.30  Ilirija Extra-Lux - Maribor 1:2  (1:1) 
18/19  20.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 16.30  Maribor - Ilirija Extra-Lux 3:1  (2:0) 
18/19  7.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.09.2018, ob 16.00  Ilirija Extra-Lux - Maribor 1:1  (0:0) 
14/15  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.11.2014, ob 13.00  - 4:1  (3:0) 
14/15  3.krog  Ljubljana, ŠP Ilirija - naravna trava, 16.08.2014, ob 17.30  - 0:2  (0:1) 
13/14  27.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.05.2014, ob 17.00  - 7:1  (1:1) 
13/14  12.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 19.10.2013, ob 15.00  - 0:4  (0:1) 

14. krog
Triglav Kranj  :  Gorica
Kalcer Radomlje  :  Olimpija Ljubljana
Ilirija Extra-Lux  :  Maribor
Drava Ptuj  :  A2S Celje
Brinje Grosuplje  :  Mura
Aluminij  :  Koper
Domžale  :  Bravo Mastercard

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA