20. krog |   | 

Olimpija Ljubljana

  :  

Koper

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
Z
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 5 : 1 Maribor
Z
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Triglav Kranj
Z
Gorica 0 : 4 Olimpija Ljubljana
Koper
Z
Gorica 0 : 1 Koper
P
Koper 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Koper 3 : 2 Drava Ptuj
Z
Brinje Grosuplje 1 : 4 Koper


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 19 8 5 6 29
Koper 19 6 5 8 27
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 10 6 2 2 18
Koper 10 2 2 6 11
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 9 2 3 4 11
Koper 9 4 3 2 16



Vse medsebojne tekme

19/20  10.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 19.10.2019, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Koper 3:0  (1:0) 
17/18  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 07.04.2018, ob 13.00  Koper - Olimpija Ljubljana 2:2  (0:0) 
17/18  7.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 25.09.2017, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Koper 4:2  (2:1) 
16/17  15.krog  Ljubljana, ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 20.11.2016, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Koper 0:0  (0:0) 
16/17  2.krog  ŠRC Bonifika, Atletski stadion, 13.08.2016, ob 18.00  Koper - Olimpija Ljubljana 2:1  (0:1) 
15/16  25.krog  Dekani, ŠP Dekani- naravna trava, 23.04.2016, ob 13.00  - 3:1  (2:0) 
15/16  10.krog  Ljubljana, ŠC Jama Ljubljana, 05.12.2015, ob 13.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  26.krog  Ljubljana, ŠC Jama umetna trava, 27.05.2015,   - 1:0  (1:0) 
14/15  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 11.10.2014, ob 17.30  - 3:0  (1:0) 
13/14  23.krog  Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 12.04.2014, ob 16.00  - 4:3  (3:2) 
13/14  8.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 19.09.2013, ob 16.00  - 1:1  (1:1) 
12/13  23.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 27.04.2013, ob 16.30  - 1:2  (0:1) 
12/13  8.krog  Ljubljana, ŠC jama-Bežigrad, 24.10.2012, ob 15.00  - 2:1  (1:0) 
11/12  23.krog  Koper, ŠRC, Bonifika-umetna trava, 05.04.2012, ob 18.00  - 2:2  (1:1) 
11/12  8.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 01.10.2011, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  17.krog  LJubljana, Lj Bežigrad-umetna trava, 11.12.2010, ob 13.30  - 4:2  (3:1) 
10/11  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 21.08.2010, ob 19.30  - 2:1  (1:0) 
09/10  19.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 13.03.2010, ob 15.00  - 0:2  (0:1) 
09/10  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 22.08.2009, ob 19.00  - 0:1  (0:0) 

20. krog
Triglav Kranj  :  A2S Celje
Maribor  :  Mura
Olimpija Ljubljana  :  Koper
Gorica  :  Bravo Mastercard
Kalcer Radomlje  :  Domžale
Ilirija Extra-Lux  :  Aluminij
Drava Ptuj  :  Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA