2. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  05.09.2020 ob 16.30

Aluminij

2 : 2

Bravo Mastercard

Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik), Kunc Anej (1. pomoč), Šobot Danijel (2. pomoč)
Delegat: Fartelj Janez
Št. gledalcev: 30
Aluminij
1 Nejc Kerhe V
4 Jure Pihler
5 Žan Vidovič
6 Tibor Knaus
7 Kristjan Sagadin K
9 Tai Kmetec
11 Gregor Mencigar
16 Staš Mlakar
18 Tim Ciganović
20 Andraž Mlinar
21 Daniel Napast


Rezervni igralci
33 Grega Kušar V
3 Mark Meznarič
8 Jan Majcen
24 Vid Kovačec
29 Vito Popović
66 Žak Strelec
99 Aldin Demiri

Bravo Mastercard
1 Gal Lubej Fink K V
4 Rene Rantuša Lampreht
5 Enej Kirm
10 Jan Keržič
11 Žiga Slaviček
14 Ervin Šehić
15 Jan Jure Stojanovič
20 Djibril Togora
21 Aljaž Dodig
27 Kristijan Frlic
28 Dario Sivonjić


Rezervni igralci
12 Aljaž Božič V
2 Jan Močnik
3 Matevž Jamnik
8 Urh Lampret
9 Nejc Gradišar

Trener
Robert Pevnik

Trener
Matej Drobnič

Sodnik
Tomaž Jezeršek

Zadetki
Dario Sivonjić 0 : 1 21'
Ervin Šehić 0 : 2 31'
Tai Kmetec 1 : 2 41'
Jure Pihler 2 : 2 87'

Dogodki
Jure Pihler 20'
Menjava Kovačec /  Sagadin 38'
Menjava Majcen /  Knaus 38'
Ervin Šehić 43'
Menjava Gradišar /  Rantuša Lampreht 46'
Dario Sivonjić 59'
Menjava Lampret /  Frlic 66'
Menjava Demiri /  Mlinar 77'
Jan Keržič 78'
Menjava Močnik /  Togora 80'
Menjava Strelec /  Kmetec 83'
Urh Lampret 87'
Menjava Jamnik /  Sivonjić 90'
Menjava Popović /  Mencigar 92'

2. krog
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 A2S Celje
Kalcer Radomlje 2 : 3 Maribor
Gorica 0 : 4 Olimpija Ljubljana
Triglav Kranj 0 : 1 Domžale
Brinje Grosuplje 1 : 4 Koper
Drava Ptuj 1 : 2 Mura
Aluminij 2 : 2 Bravo Mastercard

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA