21. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  27.03.2021 ob 16.00

VOC Celje

  :  

Maribor


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

VOC Celje
P
Rudar Velenje 2 : 1 VOC Celje
Z
VOC Celje 1 : 0 Fortis Jarenina
Z
Dravograd 0 : 1 VOC Celje
Z
VOC Celje 2 : 0 Šampion
Z
Dravinja 1 : 8 VOC Celje
Maribor
Z
Dravinja 0 : 9 Maribor
Z
Maribor 19 : 0 Vipoll Veržej
Z
Kety Emmi Bistrica 0 : 6 Maribor
Z
Beltinci 0 : 2 Maribor
Z
Maribor 7 : 0 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 36 5 6 25 19
Maribor 36 25 6 5 80
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 17 3 2 12 8
Maribor 17 12 2 3 40
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 19 2 4 13 11
Maribor 19 13 4 2 40



Vse medsebojne tekme

20/21  6.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 12.09.2020, ob 11.00  Maribor - VOC Celje 3:0  (2:0) 
19/20  4.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 04.09.2019, ob 17.00  Maribor - A2S Celje 4:0  (4:0) 
18/19  18.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 30.03.2019, ob 15.00  A2S Celje - Maribor 1:0  (1:0) 
18/19  5.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 09.09.2018, ob 11.00  Maribor - A2S Celje 1:0  (0:0) 
17/18  22.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 15.05.2018, ob 17.00  Maribor - Celje 4:2  (1:1) 
17/18  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 01.10.2017, ob 16.30  Celje - Maribor 1:2  (0:2) 
16/17  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 25.03.2017, ob 11.00  Maribor - Celje 4:1  (4:0) 
16/17  5.krog  Celje, Olimp, 21.09.2016, ob 16.30  Celje - Maribor 0:3  (0:1) 
15/16  24.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 17.05.2016, ob 19.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  11.krog  Rogoza, Športni park Rogoza, 11.11.2015, ob 15.00  - 1:0  (1:0) 
14/15  24.krog  Celje, Arena Petrol, 16.05.2015, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
14/15  11.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 11.10.2014, ob 15.30  - 1:1  (1:1) 
13/14  23.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 19.04.2014, ob 17.00  - 6:0  (2:0) 
13/14  8.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 14.09.2013, ob 14.00  - 0:4  (0:3) 
12/13  19.krog  Celje, OLIMP-UMETNA TRAVA, 23.03.2013, ob 11.00  - 1:7  (1:3) 
12/13  4.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 25.08.2012, ob 13.00  - 3:1  (2:1) 
11/12  16.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 26.11.2011, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  1.krog  Maribor, Ljudski vrt,umetna trava, 14.08.2011, ob 18.00  - 1:1  (0:1) 
10/11  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 27.05.2011, ob 19.00  - 1:4  (0:1) 
10/11  14.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 30.10.2010, ob 15.00  - 3:0  (1:0) 
09/10  20.krog  Maribor, Ljudski Vrt-umetna trava, 27.03.2010, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  5.krog  Celje, Olimp, 08.09.2009, ob 19.00  - 0:3  (0:2) 
08/09  23.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 18.04.2009, ob 11.00  - 0:4  (0:0) 
08/09  8.krog  Maribor, Ljudski vrt, 27.09.2008, ob 16.00  - 0:0  (0:0) 
07/08  16.krog  Maribor, Ljudski vrt, 22.03.2008, ob 11.00  - 0:2  (0:0) 
07/08  3.krog  Štadion Olimp-umetna trava, Štadion Olimp-umetna trava, 25.08.2007, ob 19.00  - 0:2  (0:0) 
06/07  22.krog  Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 28.04.2007, ob 16.30  - 1:0  (0:0) 
06/07  9.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 07.10.2006, ob 15.30  - 1:0  (1:0) 
05/06  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 19.11.2005, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
05/06  2.krog  Maribor - umetna trava, 20.08.2005, ob 16.00  - 1:2  (0:2) 
04/05  17.krog  Maribor, 02.04.2005, ob 12.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  4.krog  Skalna klet - Celje, 05.09.2004, ob 16.00  - 0:4  (0:2) 
03/04  23.krog  Maribor, 15.05.2004, ob 12.30  - 4:1  (3:0) 
03/04  10.krog  Na igrišču NK Olimp Celje, 14.10.2003, ob 16.00  - 0:4  (0:1) 
02/03  19.krog  Maribor, 05.04.2003, ob 16.00  - 2:0  (0:0) 
02/03  6.krog  Na igrišču NK Olimp, 16.09.2002, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 

21. krog
Rudar Velenje  :  Fortis Jarenina
VOC Celje  :  Maribor
Fužinar  :  Beltinci
Aluminij  :  Dravograd
Krško  :  Vipoll Veržej
Drava Ptuj  :  Šampion
Nafta 1903  :  Dravinja
Mura  :  Kety Emmi Bistrica

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. Jaša Jelen 13
David Vidmajer 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Jakob Nejc Ružič 8
Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
12. Enej Herman 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
Tai Meze 7
Luka Mladenović 7
Matej Kotnik 7
18. Janin Petrak 5
Lovro Golič 5
Lan Marinič 5

DELI NA