15. krog |  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod |  03.04.2021

Arne Tabor 69

  :  

Elta Izola


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Arne Tabor 69
P
Roltek Dob 2 : 1 Arne Tabor 69
Z
Arne Tabor 69 3 : 0 Labys Mengo 28
Z
Elta Izola 1 : 2 Arne Tabor 69
P
Arne Tabor 69 0 : 3 ATET Dren Vrhnika
P
Šenčur 2 : 1 Arne Tabor 69
Elta Izola
P
Elta Izola 0 : 2 Tabor Klančar Žerjavi
P
Vitanest Bilje 5 : 0 Elta Izola
P
Elta Izola 0 : 1 Roltek Dob
P
Elta Izola 1 : 2 Arne Tabor 69
P
Elta Izola 0 : 3 Primorje eMundia


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 5 1 1 3 5
MNK Izola 5 3 1 1 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 2 0 1 1 1
MNK Izola 2 1 1 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 3 1 0 2 4
MNK Izola 3 2 0 1 10



Vse medsebojne tekme

20/21  4.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 20.09.2020, ob 16.00  Elta Izola - Arne Tabor 69 1:2  (0:1) 
07/08  23.krog  Izola, Mestni stadion, 10.05.2008, ob 17.30  - 5:1  (1:0) 
07/08  10.krog  Ljubljana, Ljubljana-Vižmarje, 14.10.2007, ob 15:30  - 0:0  (0:0) 
06/07  20.krog  Ljubljana, Ljubljana-Šentvid, 22.04.2007, ob 17:00  - 1:2  (1:1) 
06/07  7.krog  Izola, Izola, 23.09.2006, ob 16.30  - 4:1  (2:0) 

15. krog
Vitanest Bilje  :  Interblock
Roltek Dob  :  Šenčur
Arne Tabor 69  :  Elta Izola
Šobec Lesce  :  Primorje eMundia
Tabor Klančar Žerjavi  :  Krka
Labys Mengo 28  :  ATET Dren Vrhnika

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Domen Žur 6
Nik Bavec 6
Andrew Agnoletti 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Aljaž Pirc 3
Gregor Piškur 3
Lovrenc Mulej 3
Miha Kopatin 3
10. Rene Širok 2
Thomas Breganti 2
Okobe Georges Diohore 2
Leon Rep 2
Bor Cerlini 2
Jakob Rems 2
Maks Pogačar 2
Val Kmetič 2
Tilen Ipavec 2
Oskar Oderlap 2
Jan Cerar 2

DELI NA