11. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  10.10.2020 ob 14.00  | Prenos: Sportklub 1

Kalcer Radomlje

3 : 1

Nafta 1903

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč)
Delegat: Levačič Danilo
Št. gledalcev: 60
Kalcer Radomlje
1 David Šugić V
2 Zvonimir Blaić
5 Rok Jazbec
7 Oliver Kregar
8 Sandi Nuhanović
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
13 Jaka Ihbeisheh
15 Anže Pišek
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
6 Mark Zabukovnik
16 Žan Nikolić
19 Robi Jakovljević
33 Anis Đuzić
39 Mark Golob
44 Lenart Brolih

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
13 Kevin Körmendi
18 Bence Szabó
20 Roland Paku
37 Mihael Rebernik
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
99 Vedran Vinko K


Rezervni igralci
12 Ožbej Kisovec V
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
88 Tim Židan

Trener
Oskar Drobne

Trener
Dejan Dončič

Sodnik
Mihael Antič

Zadetki
Sacha Varga 1 : 0 4'
Oliver Kregar 2 : 0 23'
Jaka Bizjak 2 : 1 72'
Žan Nikolić 3 : 1 92'

Dogodki
Bence Szabó 27'
Menjava Novinič /  Szabó 46'
Luka Guček 62'
David Šugić 66'
Menjava Nikolić /  Kregar 67'
Rok Pirtovšek 68'
Menjava Zabukovnik /  Pišek 77'
Gergő Bolla 87'
Menjava Golob /  Cerar 88'
Menjava Jakovljević /  Nuhanović 88'
Menjava Brolih /  Blaić 88'

11. krog
Kalcer Radomlje 3 : 1 Nafta 1903
Vitanest Bilje 0 : 0 Krško
Roltek Dob 3 : 2 Fužinar Vzajemci
Jadran Dekani 3 : 0 Primorje eMundia
Triglav Kranj 4 : 2 Brda
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Rudar Velenje 3 : 3 Drava Ptuj
Šmartno 1928 0 : 4 Krka

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
8. Marko Brekalo 6
Vice Kendeš 6
Tin Matić 6
Tadej Trdina 6
Marko Huč 6
Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Mark Zabukovnik 4
Thomas Breganti 4
Oliver Kregar 4
Antonio Đurić 4

DELI NA