10. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  03.10.2020 ob 14.00  | Prenos: Sportklub 1

Fužinar Vzajemci

3 : 4

Brežice Terme Čatež


Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Skok Aleš (1. pomoč), Bezjak Boštjan (2. pomoč)
Delegat: Karlin Marko
Št. gledalcev: 65
Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
3 Marko Malešević
5 Jur Driessen
8 Vice Kendeš
11 Edi Horvat
21 Kan Kovač
22 Žan Florjanc
23 Matevž Turkuš
25 Tadej Trdina K
44 Jure Grubelnik
45 Ioannis Tsivelekidis


Rezervni igralci
1 Anej Mrežar V
6 Nikola Vuksanović
7 Matej Potokar
10 Nik Fasvald
16 Sandi Ćoralić
19 Matija Jezernik
99 Marko Vardić

Brežice Terme Čatež
1 Tim Kruljac V
2 Blaž Urh K
4 Domagoj Hasan
7 Ester Sokler
8 Žiga Jurečič
10 Tin Martić
15 Andraž Lipec
20 Agon Pajaziti
22 David Božič
23 Matic Predanič
24 Filip Sivonjić


Rezervni igralci
9 Žiga Ribič
11 Jakob Judež
14 Robert Drugovič
18 Timotej Rešetič
21 Albert Aliji
25 Marko Felja
93 Primož Vidmar

Trener

Trener
Rok Zorko

Sodnik
Roman Glažar

Zadetki
Vice Kendeš 1 : 0 10'
Ester Sokler 1 : 1 23'
Agon Pajaziti 1 : 2 33'
Tin Martić 1 : 3 45'
Timotej Rešetič 1 : 4 76'
Marko Vardić 2 : 4 88'
Nik Fasvald 3 : 4 90'

Dogodki
Ioannis Tsivelekidis 15'
Menjava Vardić /  Driessen 34'
David Božič 36'
Domagoj Hasan 37'
Menjava Ćoralić /  Florjanc 46'
Menjava Potokar /  Grubelnik 46'
Matic Predanič 46'
Menjava Fasvald /  Horvat 62'
Menjava Vidmar /  Jurečič 75'
Menjava Rešetič /  Sivonjić 75'
Menjava Drugovič /  Hasan 75'
Menjava Judež /  Pajaziti 79'
Menjava Aliji /  Božič 83'
Tadej Trdina 83'
Primož Vidmar 93'

10. krog
Fužinar Vzajemci 3 : 4 Brežice Terme Čatež
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Šmartno 1928
Krško 0 : 2 Triglav Kranj
Nafta 1903 8 : 0 Jadran Dekani
Primorje eMundia 0 : 1 Roltek Dob
Krka 1 : 0 Vitanest Bilje
Brda 0 : 1 Rudar Velenje
Drava Ptuj 1 : 4 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
8. Marko Brekalo 6
Vice Kendeš 6
Tin Matić 6
Tadej Trdina 6
Marko Huč 6
Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Mark Zabukovnik 4
Thomas Breganti 4
Oliver Kregar 4
Antonio Đurić 4

DELI NA