10. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  03.10.2020 ob 15.30  | Prenos: Stream nzs.si

Primorje eMundia

0 : 1

Roltek Dob


Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Kalan Miha (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Narobe Jakob
Št. gledalcev: 150
Primorje eMundia
1 Jan Zagomilšek V
5 Goran Terziev
7 Strahinja Karišić
8 Anže Kuraj
10 Amel Džuzdanović K
13 Jani Curk
14 Žan Leban
15 Haris Dedić
17 Žan Luka Kocjančič
21 Tilen Nagode
25 Matija Škarabot


Rezervni igralci
22 Januš Štrukelj V
2 Miha Kopatin
3 Aldin Karabegović
11 Matic Zavnik
12 Grega Debenjak
18 Leon Kodermac
23 Jakob Kodermac

Roltek Dob
13 Gašper Tratnik V
2 Žiga Avbelj
5 Kristijan Šipek
14 Benjamin Markuš
17 Klemen Kunstelj K
18 Albert Račić
19 Denis Petrovič
20 Matevž Femec
21 Dino Zenković
23 Domen Jugovar
25 Miha Vrhovnik


Rezervni igralci
12 Dejan Milić V
7 Nejc Levec
9 Luka Hren
10 Simon Gregorin
15 Žiga Repas
22 Denis Tubić

Trener
Andrej Komac

Trener
Simon Sešlar

Sodnik
Andrej Žnidaršič

Zadetki
Dino Zenković 0 : 1 29'

Dogodki
Tilen Nagode 25'
Albert Račić 40'
Menjava Levec /  Kunstelj 57'
Menjava Repas /  Zenković 64'
Menjava Kopatin /  Curk 67'
Matevž Femec 73'
Menjava Gregorin /  Petrovič 78'
Menjava Hren /  Vrhovnik 78'
Menjava Debenjak /  Dedić 79'
Menjava Kodermac /  Karišić 79'
Matija Škarabot 83'
Menjava Kodermac /  Kuraj 89'
Žiga Repas 90'
Domen Jugovar 92'

10. krog
Fužinar Vzajemci 3 : 4 Brežice Terme Čatež
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Šmartno 1928
Krško 0 : 2 Triglav Kranj
Nafta 1903 8 : 0 Jadran Dekani
Primorje eMundia 0 : 1 Roltek Dob
Krka 1 : 0 Vitanest Bilje
Brda 0 : 1 Rudar Velenje
Drava Ptuj 1 : 4 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
8. Marko Brekalo 6
Vice Kendeš 6
Tin Matić 6
Tadej Trdina 6
Marko Huč 6
Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Mark Zabukovnik 4
Thomas Breganti 4
Oliver Kregar 4
Antonio Đurić 4

DELI NA