10. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  03.10.2020 ob 15.30

Nafta 1903

8 : 0

Jadran Dekani


Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Sužnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Norčič Sašo
Št. gledalcev: 250
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
18 Bence Szabó
20 Roland Paku K
37 Mihael Rebernik
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan


Rezervni igralci
12 Ožbej Kisovec V
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
13 Kevin Körmendi
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
99 Vedran Vinko

Jadran Dekani
1 Alen Jurca V
4 Aleksander Močić
5 Gal Zorko
7 Rene Šolaja
11 Matjaž Babič K
13 Mark Florenin Klavora
15 Rok Jakomin
19 Tadej Zonta
23 Rene Piciga
26 Rok Frešer
27 Maj Mittendorfer


Rezervni igralci
12 Igor Nenezić V
2 Dino Hot
3 Erik Peroša
10 Marcel Kene
16 Deni Šop
18 Žiga Perhavec
20 Jovan Koprivica

Trener
Dejan Dončič

Trener

Sodnik
Alen Borošak

Zadetki
Bence Szabó 1 : 0 17'
Jaka Bizjak (11m) 2 : 0 41'
Stjepan Oštrek 3 : 0 46'
Meshack Izuchukwu Ubochioma 4 : 0 51'
Vedran Vinko 5 : 0 64'
Meshack Izuchukwu Ubochioma 6 : 0 73'
Stjepan Oštrek 7 : 0 74'
Meshack Izuchukwu Ubochioma 8 : 0 90'

Dogodki
Stjepan Oštrek 6'
Roland Paku 25'
Menjava Perhavec /  Babič 26'
Rene Piciga 48'
Menjava Peroša /  Zonta 55'
Menjava Kene /  Piciga 55'
Menjava Vinko /  Bizjak 60'
Menjava Drk /  Szabó 60'
Menjava Pozsgai /  Haljeta 69'
Menjava Zagorec /  Paku 69'
Menjava Koprivica /  Šolaja 71'
Menjava Hot /  Jakomin 71'
Menjava Pirtovšek /  Bolla 73'
Aleksander Močić 88'

10. krog
Fužinar Vzajemci 3 : 4 Brežice Terme Čatež
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Šmartno 1928
Krško 0 : 2 Triglav Kranj
Nafta 1903 8 : 0 Jadran Dekani
Primorje eMundia 0 : 1 Roltek Dob
Krka 1 : 0 Vitanest Bilje
Brda 0 : 1 Rudar Velenje
Drava Ptuj 1 : 4 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
8. Marko Brekalo 6
Vice Kendeš 6
Tin Matić 6
Tadej Trdina 6
Marko Huč 6
Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Mark Zabukovnik 4
Thomas Breganti 4
Oliver Kregar 4
Antonio Đurić 4

DELI NA