7. krog |  Šmartno ob paki, Stadion Šmartno ob Paki |  16.09.2020 ob 16.00

Šmartno 1928

0 : 10

Nafta 1903


Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč)
Delegat: Huselja Emir
Št. gledalcev: 150
Šmartno 1928
12 Žan Verdev V
2 Žiga Pesjak
3 Blaž Verhovšek
5 Alen Bukšek
6 Kristijan Barič
8 Matjaž Trop K
10 Rok Melavc
13 Matevž Križnik
14 Luka Danijel
18 David Hrastnik
19 David Trap


Rezervni igralci
1 Rok Grašič V
4 Gal Zabukovnik
7 Ardit Vezaj
11 Mario Purnat
15 Jan Pavič Kac
17 Matic Funtek
20 Žan Kopušar

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
11 Nermin Haljeta
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič K
19 Gergő Bolla
20 Roland Paku
24 Meshack Izuchukwu Ubochioma
92 Tim Židan


Rezervni igralci
22 Miha Novak V
7 Lucian Pozsgai
8 Dominik Drk
18 Bence Szabó
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
99 Vedran Vinko

Trener
Igor Fenko

Trener
Dejan Dončič

Sodnik
Bojan Tkalčič

Zadetki
Jaka Bizjak (11m) 0 : 1 16'
Meshack Izuchukwu Ubochioma 0 : 2 19'
Jaka Bizjak 0 : 3 27'
Jaka Bizjak 0 : 4 28'
Nermin Haljeta 0 : 5 43'
Jaka Bizjak 0 : 6 53'
Lucian Pozsgai 0 : 7 59'
Nermin Haljeta 0 : 8 67'
Vedran Vinko 0 : 9 76'
Nermin Haljeta 0 : 10 89'

Dogodki
Rok Melavc 1'
Matjaž Trop 15'
Menjava Szabó /  Novinič 46'
Menjava Vinko /  Ubochioma 46'
Menjava Zabukovnik /  Trop 56'
Menjava Purnat /  Bukšek 56'
Menjava Pozsgai /  Bizjak 57'
Menjava Zagorec /  Oštrek 57'
Menjava Drk /  Paku 57'
Menjava Pavič Kac /  Verhovšek 62'
Menjava Kopušar /  Danijel 81'

7. krog
Vitanest Bilje 0 : 0 Primorje eMundia
Jadran Dekani 1 : 2 Triglav Kranj
Roltek Dob 5 : 0 Brda
Kalcer Radomlje 2 : 0 Rudar Velenje
Šmartno 1928 0 : 10 Nafta 1903
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 1 Krško
Krka 5 : 3 Fužinar Vzajemci
Brežice Terme Čatež 3 : 1 Drava Ptuj

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
8. Marko Brekalo 6
Vice Kendeš 6
Tin Matić 6
Tadej Trdina 6
Marko Huč 6
Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Mark Zabukovnik 4
Thomas Breganti 4
Oliver Kregar 4
Antonio Đurić 4

DELI NA