5. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  05.09.2020 ob 16.30

Beltinci Klima Tratnjek

5 : 1

Primorje eMundia


Sodniki: Lacković Marko (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč)
Delegat: Žalik Danijel
Št. gledalcev: 200
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver K V
3 Alen Andrejč
4 Luka Verbič
9 Mitja Mauko
16 Luka Sočič
18 Jan Kristl
19 Ivo Balažic
25 Nik Mršič
26 Aleksandar Zeljković
27 Mateo Verunica
30 Vito Mörec


Rezervni igralci
13 Niko Serec V
2 Aljoša Šipoš
5 Ivo Kuzma
8 Luka Pihler
17 Samo Žalik
22 Patrik Raduha
24 Marko Maučec

Primorje eMundia
22 Januš Štrukelj V
5 Goran Terziev
10 Amel Džuzdanović K
11 Matic Zavnik
12 Grega Debenjak
15 Haris Dedić
17 Žan Luka Kocjančič
18 Leon Kodermac
21 Tilen Nagode
23 Jakob Kodermac
24 Jaka Kuraj


Rezervni igralci
1 Jan Zagomilšek V
3 Aldin Karabegović
6 Jure Curk
8 Anže Kuraj
9 Tine Kočevar
14 Žan Leban
25 Matija Škarabot

Trener
Radovan Karanović

Trener
Andrej Komac

Sodnik
Marko Lacković

Zadetki
Amel Džuzdanović (11m) 0 : 1 18'
Vito Mörec (11m) 1 : 1 48'
Mateo Verunica 2 : 1 56'
Mitja Mauko 3 : 1 62'
Mitja Mauko 4 : 1 71'
Luka Pihler 5 : 1 89'

Dogodki
Menjava Leban /  Debenjak 46'
Menjava Škarabot /  Kuraj 46'
Haris Dedić 48'
Jakob Kodermac 58'
Jan Kristl 60'
Menjava Raduha /  Balažic 67'
Matija Škarabot 68'
Menjava Maučec /  Mauko 74'
Menjava Pihler /  Sočič 74'
Alen Andrejč 79'
Menjava Šipoš /  Mörec 82'
Menjava Žalik /  Verunica 82'
Luka Verbič 87'
Menjava Curk /  Kodermac 88'
Menjava Kočevar /  Kodermac 88'

5. krog
Krka 1 : 1 Nafta 1903
Beltinci Klima Tratnjek 5 : 1 Primorje eMundia
Vitanest Bilje 3 : 2 Drava Ptuj
Roltek Dob 3 : 1 Rudar Velenje
Fužinar Vzajemci 1 : 2 Krško
Brežice Terme Čatež 1 : 0 Triglav Kranj
Šmartno 1928 1 : 2 Brda
Jadran Dekani 0 : 1 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
8. Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
Marko Brekalo 6
Tadej Trdina 6
Vice Kendeš 6
Marko Huč 6
Tin Matić 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Jakob Kodermac 4
Vedran Vinko 4
Stjepan Oštrek 4
Mitja Mauko 4

DELI NA