4. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  29.08.2020 ob 17.00

Primorje eMundia

1 : 1

Fužinar Vzajemci


Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Frece Tine (2. pomoč)
Delegat: Komel Bogdan
Št. gledalcev: 300
Primorje eMundia
22 Januš Štrukelj V
10 Amel Džuzdanović K
11 Matic Zavnik
12 Grega Debenjak
13 Jani Curk
15 Haris Dedić
17 Žan Luka Kocjančič
18 Leon Kodermac
21 Tilen Nagode
23 Jakob Kodermac
24 Jaka Kuraj


Rezervni igralci
1 Jan Zagomilšek V
3 Aldin Karabegović
5 Goran Terziev
6 Jure Curk
8 Anže Kuraj
9 Tine Kočevar
20 Žan Nešić

Fužinar Vzajemci
1 Tilen Marčič V
7 Matej Potokar
10 Nik Fasvald
11 Edi Horvat
12 Roko Prša
16 Sandi Ćoralić
21 Kan Kovač
22 Žan Florjanc
25 Tadej Trdina K
44 Jure Grubelnik
45 Ioannis Tsivelekidis


Rezervni igralci
13 Anže Verbovšek V
3 Marko Malešević
5 Jur Driessen
8 Vice Kendeš
19 Matija Jezernik
32 Anže Turičnik
99 Filip Jauk

Trener
Andrej Komac

Trener

Sodnik
Dragoslav Perić

Zadetki
Roko Prša 0 : 1 49'
Jakob Kodermac 1 : 1 61'

Dogodki
Menjava Driessen /  Horvat 31'
Jani Curk 40'
Matej Potokar 42'
Menjava Jauk /  Trdina 46'
Menjava Kuraj /  Kodermac 46'
Filip Jauk 57'
Menjava Terziev /  Kocjančič 61'
Jure Grubelnik 64'
Menjava Malešević /  Fasvald 66'
Menjava Kendeš /  Kovač 66'
Jani Curk 70'
Menjava Turičnik /  Potokar 76'
Menjava Kočevar /  Debenjak 82'

4. krog
Krško 0 : 0 Jadran Dekani
Kalcer Radomlje 3 : 1 Roltek Dob
Triglav Kranj 3 : 0 Šmartno 1928
Drava Ptuj 0 : 2 Krka
Primorje eMundia 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Nafta 1903 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 0 : 3 Vitanest Bilje
Rudar Velenje 0 : 1 Brežice Terme Čatež

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
8. Marko Brekalo 6
Vice Kendeš 6
Tin Matić 6
Tadej Trdina 6
Marko Huč 6
Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Mark Zabukovnik 4
Thomas Breganti 4
Oliver Kregar 4
Antonio Đurić 4

DELI NA